نشست فرماندار با کارکنان و پرسنل فرمانداری شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: نشست صمیمی فرماندار با معاون و بخشداران و کارکنان فرمانداری در محل فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 2 دی 1399 ساعت 12:12
جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرستان شوط
جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرستان شوط با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو،فرماندار،امام جمعه،معاون عمرانی و مدیر کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد،معاون فرماندار،شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شوط و رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان برگزار شد.
  • سه شنبه 2 دی 1399 ساعت 12:09
◾️دیدار مدیر کل اداره غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجان غربی با حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط و بررسی مسایل و مشکلات در حوزه آرد و نان شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ مدیر کل اداره غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجان غربی با حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط دیدار و گفتگو نمودند.
  • دوشنبه 1 دی 1399 ساعت 12:17
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان شوط
👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط :جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و اعضای ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری شوط برگزار شد.
  • دوشنبه 1 دی 1399 ساعت 12:13
بمناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار
دیدار و تجلیل از همسر جانبار گرانقدر جناب آقای امیر اصغر نژاد(جانباز بالای ۷۰ درصد)
  • یکشنبه 30 آذر 1399 ساعت 13:10
بمناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار
🔸دیدار و تجلیل از فرزند جانبار گرانقدر آقای محرمی(فرزند ایشان بعنوان پرستار در بیمارستان فعالیت می کنند)
  • یکشنبه 30 آذر 1399 ساعت 13:07
مراسم تجلیل از پرستاران نمونه در شهرستان شوط
مراسم تجلیل از پرستاران نمونه در شهرستان شوط با حضور فرماندار،معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد ماکو، معاون فرماندارو روسای دادگستری،دادستان،بهداشت و درمان برگزار شد. 🔹 در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی پرستاران شهرستان شوط از پرستاران نمونه تجلیل بعمل آمد. 🔹در این مراسم به دلیل جلوگیری از تجمع بیش از حد، بصورت نمادین از تعدادی از پرستاران تجلیل شد،
  • یکشنبه 30 آذر 1399 ساعت 13:02
دیدار بخشدار و اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی با فرماندار شهرستان شوط
در این دیدار که در ادامه دیدارهای دوره ای بخشداری و شورای اسلامی بخش مرکزی با فرماندار برای انعکاس مسائل و مشکلات روستائیان انجام شد برخی درخواستها و مسائل منتقل شده به شورای بخش توسط روستائیان با فرماندار شهرستان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
  • یکشنبه 30 آذر 1399 ساعت 12:25