دیدار فرماندار شهرستان شوط با جانباز امیر اصغرنژاد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط و دکتر مینایی رییس شبکه بهداشت و درمان با حضور در منزل امیر اصغرنژاد جانباز بالای 80 درصد از زحمات همسر گرامی ایشان بعنوان پرستار نمونه تجلیل کردند
  • دوشنبه 24 دی 1397 ساعت 09:33
جلسه بررسی مسایل و مشکلات روستای علیار از توابع بخش مرکزی با حضور فرماندار و بخشدار و تعدادی از ادارات وجمعی از اهالی روستای علیار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : مسایل و مشکلات روستای علیار از توابع بخش مرکزی با حضور فرماندار و بخشدار و تعدادی از ادارات وجمعی از اهالی روستای علیار بررسی شد.
  • دوشنبه 24 دی 1397 ساعت 09:31
بازدید فرماندار شهرستان شوط از کارخانه کابی آلیاژ شرکت هندی ها در حوزه بخش مرکزی شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط : طی جلسه اخیر فرماندار شهرستان شوط با ادارات مرتبط در خصوص کاهش آلایندگی کارخانه کابی آلیاژ، با حضور فرماندار و بخشدار و تعدادی از ادارات از این کارخانه بازدید به عمل آمد.
  • دوشنبه 24 دی 1397 ساعت 09:28
✨به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستارصورت گرفت
دیدار فرماندار شوط با پرستاران بیمارستان شهدای شوط
✅ عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط و شهردارشوط و همکاران فرمانداری با حضور در بیمارستان شهدای شوط از زحمات پرستاران و کادر درمانی بیمارستان تجلیل کردند
  • یکشنبه 23 دی 1397 ساعت 12:58
برگزاری جلسه شورای پشتیبانی نهضت سواد آموزی شهرستان شوط به ریاست فرماندار شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: جلسه شورای پشتیبانی نهضت سواد آموزی و رفع انسداد بی سوادی در شهرستان شوط به ریاست عبدالهی اصل فرماندار و اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 23 دی 1397 ساعت 11:05
دیدار رییس پلیس فتای استان آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان شوط
سرهنگ نصرتی رییس پلیس فتای استان آذربایجان غربی با عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط در محل دفتر کار فرمانداری با ایشان دیدار و گفتگو نمودند.
  • یکشنبه 23 دی 1397 ساعت 09:05
برگزاری هشتمین شورای اداری شهرستان شوط
برگزاری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه ،بخشداران و اعضای شورای اداری شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط،هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه و بخشداران و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 22 دی 1397 ساعت 12:31
🌺پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط ؛بمناسبت فرارسیدن میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط پیام تبریکی را صادر نمود. متن پیام به این شرح است:
  • شنبه 22 دی 1397 ساعت 12:30
برگزاری ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شوط به ریاست فرماندار شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان به ریاست فرماندار و اعضای ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 22 دی 1397 ساعت 12:28
دیدار مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اذربایجان غربی با فرماندار شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان غربی به همراه معاونین و کارشناسان اداره کل با فرماندار شوط در محل دفتر فرماندار در خصوص مسایل و‌ مشکلات حوزه وقف و خیرات دیدار و گفتگو کرد.
  • شنبه 22 دی 1397 ساعت 12:25