🔴در دومین جلسه هماهنگی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با مسئولین کمیته های دهه فجر شهرستان شوط مطرح شد:
👈به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط ؛ دومین جلسه ستاد دهه مبارک فجر با حضور فرماندار،امام جمعه،معاون،بخشداران و روسای کمیته های ۲۰ گانه دهه فجر در محل فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 6 بهمن 1399 ساعت 13:25
◾️برگزاری جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان شوط با حضور زمانی معاون فرماندار و اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 5 بهمن 1399 ساعت 13:28
◾️برگزاری جلسه کارگروه ارتقاء امنیت اجتماعی شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط،جلسه کارگروه ارتقاء امنیت اجتماعی با حضور فرماندار و امام جمعه و اعضای کارگروه با محوریت بزهکاری کودکان و برنامه گرامیداشت روز زن در فرمانداری برگزار شد.
  • جمعه 3 بهمن 1399 ساعت 13:32
◾️برگزاری جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:سی امین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط با حضور فرماندار و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 2 بهمن 1399 ساعت 13:33
◾️برگزاری جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط : جلسه کمیسیون پیشگیری از سرقت با حضور فرماندار و اعضای این کمیسیون در فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 1 بهمن 1399 ساعت 13:39
◾️برگزاری جلسه کمیسیون کارگری شهرستان شوط با حضور زمانی معاون فرماندار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: معاون فرماندار شوط در جلسه کمیسیون کارگری گفت: توجه ویژه به حوزه کارگری و رصد و رفع مشکلات آنها ضرورتی است که باید مورد توجه قرار گیرد چرا که دشمنان انقلاب از بسترهای قانونی مطالبات کارگران به نفع خود سو استفاده کرده و سعی دارند با استفاده ابزاری از آنان به اهداف شوم خود دست یابند.
  • چهارشنبه 1 بهمن 1399 ساعت 13:38