معاون استاندار آذربایجان‌غربی:
آموزش مهمترین اقدام برای پیاده‌سازی آموزه‌های پدافند غیرعامل است
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: آموزش مهمترین اقدام برای پیاده‌سازی آموزه‌های پدافند غیرعامل است که در این راستا علاوه بر مردم، باید مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی هم از مخاطبان حضور در این دوره‌ها باشند.
  • سه شنبه 29 آذر 1401 ساعت 09:20
آیین وداع و تشییع پیکر پاک و مطهر شهید گمنام دوران دفاع مقدس در شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : آیین وداع و تشییع پیکر پاک و مطهر شهید گمنام دوران دفاع مقدس در شوط روز یکشنبه مورخه 4 دیماه در محل حسینیه فرهنگیان راس ساعت 20/30 شب برگزار خواهد شد جهت کسب اطلاعات بیشتر به تصویر بالا مراجعه نمایید.
  • سه شنبه 29 آذر 1401 ساعت 09:18
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان غربی
برنامه هفتم توسعه نابرابری‌های منطقه ای در استان ها را رفع خواهد کرد
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان غربی در خصوص خط و مشی های برنامه های هفتم توسعه گفت: مهمترین راهبرد برنامه هفتم توسعه، تحقق عدالت منطقه ای با رویکرد مسئله محوری و با محوریت سند تحولی دولت مردمی و برنامه های اولویت دار در حال تدوین است.
  • سه شنبه 29 آذر 1401 ساعت 09:18
در همایش استانداران سراسر کشور:
وزیر کشور: فعال‌سازی ظرفیت‌های بومی، محور برنامه‌های توسعه استان‌ها باشد
وزیر کشور، استفاده از ظرفیت‌های بومی برای سرمایه‌گذاری را محور اصلی توسعه استان‌ها برشمرد و گفت: استانداران باید در این زمینه برنامه عملیاتی داشته باشند.
  • سه شنبه 29 آذر 1401 ساعت 09:16
در آستانه فرا رسیدن شب یلدا ؛
بازدید میدانی فرماندار شهرستان شوط از فروشگاه های مواد غذایی و میوه فروشی های سطح شهر شوط
فرماندار شهرستان شوط به همراه ادارات صمت،جهاد کشاورزی و اتاق اصناف از فروشگاه های مواد غذایی و میوه فروشی های سطح شهر شوط بازدید نمودند
  • دوشنبه 28 آذر 1401 ساعت 14:25
آلبوم تصویری/بازدید از نانواییهای سطح شهر یولاگلدی شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:رضایی معاون فرماندار شوط صبح امروز بصورت سرزده از نانواییهای سطح شهر یولاگلدی و روستای قره ایاق بازدید نمودند.
  • دوشنبه 28 آذر 1401 ساعت 13:35
روز دوشنبه 28 آذر ماه :
آلبوم تصویری/ملاقات مردمی فرماندار شهرستان شوط با شهروندان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط :ملاقات مردمی فرماندار شهرستان شوط(دیدار چهره به چهره) با مردم به منظور رسیدگی به درخواست ها، مسایل و مشکلات آنان در محل فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 28 آذر 1401 ساعت 13:25
اطلاعیه: بیمه سلامت استان اذربایجان غربی
اداره کل بیمه سلامت استان آذربایجان غربی در راستای صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع جهت کاهش سفرهای شهری و حذف مراجعات حضوری اقدام به راه اندازی فرآیند های بیمه گری (صدور و تمدید پوشش بیمه ای) در صندوق های بیمه سلامت همگانی، ایرانیان،و روستاییان در سامانه غیر حضوری شهروندی از ابتدای دی ماه سالجاری نموده است.
  • دوشنبه 28 آذر 1401 ساعت 10:07
گزارش تصوری/حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در محل بخشداری مرگنلر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: محمد علی‌پور رحمتی نماینده مردم شریف شهرستان‌های ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی با حضور در بخشداری مرگنلر و دیدار و گفتگو با بخشدار و اهالی شهر مرگنلر نسبت به بررسی مسائل و مشکلات مربوط به بخش بحث و تبادل نظر نمودند.
  • دوشنبه 28 آذر 1401 ساعت 10:02
اطلاعیه:آموزش و پرورش شوط
تاخیر یک ساعتی در شروع مدارس شهرستان شوط در نوبت صبح
با توجه به برودت هوا و مه غلیظ تمام مقاطع تحصیلی روستایی و شهری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شوط فردا روز دوشنبه مورخ 1401/9/28 در نوبت صبح با یک ساعت تاخیر شروع خواهد شد. مدیران محترم مدارس موظف هستند تاخیر یک ساعتی در شروع مدارس در نوبت صبح را به اطلاع والدین و دانش آموزان برسانند روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شوط
  • دوشنبه 28 آذر 1401 ساعت 08:17
<< < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>