آیت‌الله رئیسی در جلسه هیئت دولت مطرح کرد:
کنترل بازار با پیگیری عالی‌ترین مسئول دستگاه‌های مربوط و بکارگیری تیم‌های نظارتی حرفه‌ای/ مکلف بودن دستگاه‌های دولتی به تمرکز بر پیشبرد امور کشور و گره گشایی و حل مشکلات مردم
رئیس جمهور انجام به موقع کارها را بارزترین وجه اقتدارآفرینی در کشور توصیف و تصریح کرد: کار و تلاش مضاعف مسئولان در حوزه مسئولیتی خود، بهترین راه مقابله با دشمنی است که امروز از به اغتشاش کشیدن خیابان‌ها ناامید شده و به دنبال بهانه برای ایجاد نارضایتی است.
  • پنج شنبه 28 مهر 1401 ساعت 07:42
برگزاری جلسه قرارگاه امنیت غذایی شهرستان شوط
جلسه مشترک ستاد تنظیم بازار و کارگروه آرد و نان شهرستان شوط (قرارگاه امنیت غذایی) در سال جاری به ریاست رضایی‌اقدم معاون فرماندار و با حضور بخشداران و سایر اعضا برگزار شد.
  • پنج شنبه 28 مهر 1401 ساعت 07:40
اطلاعیه؛برپایی میز خدمت در نماز جمعه شوط
در جهت پاسخگویی به سوالات مردم این هفته روز جمعه میز ارتباطات مردمی ویژه پایگاه اقامه نماز جمعه شهرستان شوط با حضور روسای محترم ادارات شهرستان ‌شوط برگزار خواهد شد.
  • پنج شنبه 28 مهر 1401 ساعت 07:36
گزارش تصویری ؛
بازدید از راهدارخانه عزت آباد شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:از راهدارخانه عزت آباد شهرستان شوط توسط فرماندار شهرستان شوط و معاون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجان غربی بازدید در خصوص مسایل و مشکلات این راهدارخانه بحث و تبادل نظر و تصمیمات خوبی گرفته شد.
  • چهارشنبه 27 مهر 1401 ساعت 09:55
پل عظیم کندی:
بازدید از اجرای عملیات فاز دوم پروژه احداث تعریض پل روستای عظیم کندی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط :از اجرای عملیات فاز دوم پروژه احداث تعریض پل روستای عظیم کندی توسط فرماندار شهرستان شوط و معاون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجان غربی بازدید به عمل آمد گفتنی است: پروژه پل عظیم کندی با یک دهنه بطول 20 متر که در جهت ادامه تعریض جاده شوط به جاده بین المللی ماکو از 8 متر به 24متر تعریض می شود. این طرح با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان احداث خواهد شد.
  • چهارشنبه 27 مهر 1401 ساعت 09:52
دیدار معاون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجان غربی با بابازاده فرماندار شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: معاون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجان غربی با بابازاده فرماندار شهرستان شوط دیدار و گفتگو و در خصوص پروژه های در دست اجرا از جمله تعریض پل عظیم کندی- راهدارخانه عزت آباد-جاده ارتباطی سنق به پالان توکن- بهسازی راه روستایی پیرشه بحث و گفتگو شد.
  • چهارشنبه 27 مهر 1401 ساعت 09:42
گزارش تصویری:
آیین افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان شوط
آیین افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان شوط با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جباری امام جمعه شهرستان شوط ، معاون فرماندار ، رییس آموزش و پرورش و روسای ادارات شهرستان برگزار شد.
  • چهارشنبه 27 مهر 1401 ساعت 09:39
جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان شوط
معاون فرماندار شوط: براحصای آمار و اطلاعات دستگاه ها و لزوم توجه بیشتر مسوولان شهرستان به پدافند غیرعامل تاکید کرد
جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان شوط به ریاست معاون فرماندار و با حضور امام جمعه ،کارشناس استانی دفتر پدافند غیرعامل ،اعضای شورای پدافند غیر عامل شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد
  • چهارشنبه 27 مهر 1401 ساعت 09:36
<< < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>