پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش
فرماندار شهرستان شوط با صدور پیامی ۲۶ مهر الی ۲ آبان ماه آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش را به همه ورزشکاران و ورزش دوستان ایران اسلامی علی الخصوص ورزشکاران شهرستان شوط تبریک و تهنیت گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:متن پیام فرماندار شهرستان شوط بدین شرح است؛
  • یکشنبه 25 مهر 1400 ساعت 11:56
فرماندار شوط:
هفته وحدت را یکی از مهمترین مناسبات و نبی مکرم اسلام (ص) منادی و مظهر وحدت مسلمانان است/ برنامه‌های هفته وحدت باید با مشارکت جدی و با شکوه تر در شهرستان برگزار شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت هفته وحدت در شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 25 مهر 1400 ساعت 11:54
‍ فرماندار شهرستان شوط؛
کارگران یکی از ارکان مهم اقتصاد کشورند، قشری که با تلاش و کوشش مضاعف با همه سختی ها درجهت به گردش در آوردن چرخ تولید و خدمات قدم برمی دارند و ما قدردان زحمات این عزیزان هستیم
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه کمیسیون امنیت کارگری در شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور اعضای کمیسیون در محل فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 25 مهر 1400 ساعت 11:52
فرماندار شهرستان شوط:
سرقت سازمان یافته ای در شهرستان وجود ندارد/ بیش از ۶۰ درصد سرقت ها در شهرستان قابل پیشگیری بوده که با اقدامات پیشگیرانه و بازدارنده اولیه میتوان از وقوع آنها جلوگیری کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : جلسه کمسیون پیشگیری و مقابله با سرقت شهرستان شوط به ریاست عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط و با حضور اعضای کمیسیون در محل فرمانداری برگزارشد.
  • یکشنبه 25 مهر 1400 ساعت 11:50
<< < 2 3 4 5 6 7 8