پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط به مناسبت آغاز هفته کتاب و کتابخوانی
حسن عبدالهی اصل فرماندار شوط طی پیامی فرارسیدن ۲۴ آبان ماه، آغاز هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط، متن پیام فرماندار شهرستان شوط بدین شرح است:
  • یکشنبه 25 آبان 1399 ساعت 13:38
🔻نشست فرماندار شهرستان شوط با اعضای شورای اسلامی شهر یولاگلدی
نشست فرماندار شهرستان شوط با اعضای شورای اسلامی شهر یولاگلدی با محوریت بررسی مسایل و مشکلات آب شرب شهر یولاگلدی در محل فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 24 آبان 1399 ساعت 13:39
دیدار مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: دیدار مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی با عبدالهی اصل فرماندار شوط در محل فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 22 آبان 1399 ساعت 13:42
◾️برگزاری جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ بیست و دومین جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط با حضور فرماندار ، امام جمعه و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 21 آبان 1399 ساعت 13:44
نشست مشترک فرماندار با شهرداران شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛عبدالهی اصل فرماندار طی نشستی مشترکی با حضور معاون فرماندار و شهرداران شهرهای شوط،مرگنلر و یولاگلدی و کارشناسان مرتبط فرمانداری و شهرداریها با محوریت بررسی مسائل و مشکلات شهرداران برگزار و بعد از بحث و تبادل نظر ، تصمیمات لازم اتخاذ شد.
  • سه شنبه 20 آبان 1399 ساعت 13:53
سرپرست نمایندگی حفاظت محیط زیست:
💢 بخشی از صنایع و واحدهای بزرگ و کوچک شهرستان شوط توسط نمایندگی حفاظت محیط زیست مورد پایش قرار گرفتند.
عبداله نصراله زاده با بیان اینکه شهرستان شوط دارای بیش از ۳۰ واحد تولیدی و خدماتی و شهرک صنعتی فعال و در حال توسعه می باشد، افزود : بیش از ده واحد شامل ( آجر پزی، شن و ماسه، تولیدی های قیر ، مرغداری، کشتارگاه، همچنین واحد بزرگ تولید فروآلیاژ و نیروگاه سیکل ترکیبی برق، در این برنامه پایش روزانه از لحاظ رعایت استانداردهای زیست محیطی مورد نظارت قرار گرفتند.
  • سه شنبه 20 آبان 1399 ساعت 13:46
بازدید از روند احداث مدارس شهرستان شوط
  • یکشنبه 18 آبان 1399 ساعت 13:55
<< < 2 3 4 5 6