بیانیه مدیران شبکه های بهداشت و درمان شوط ، ماکو ، پلدشت : کرونا به سراغ همه خواهد آمد .
مدیران شبکه های بهداشت و درمان ماکو، شوط و پلدشت با صدور بیانیه‎‌ای به مردم در خصوص شیوع کرونا هشدار دادند و تاکید کردند که «اگر وضعیت رعایت تعطیلی ها و قرنطینه خانگی به حالت عادی بازگردد، کرونا سراغ همه خواهد آمد.»
  • دوشنبه 25 فروردین 1399 ساعت 12:09
فرماندار شهرستان شوط:
اجتماعی کردن، بهترین و اصلی‌ترین راهکار مبارزه با کرونا است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط فرماندار شهرستان شوط گفت: اجتماعی کردن، بهترین و اصلی‌ترین راهکار مبارزه با کرونا است و در این راستا باید از تمامی ظرفیت‌ها بهره گرفت. بنابر این تقویت نظارت به بهبود ادامه کار کمک می‌کند.
  • دوشنبه 25 فروردین 1399 ساعت 11:49
فرماندار شهرستان شوط
شرکت در #پویش_همدلی_شهرستان_شوط
  • دوشنبه 25 فروردین 1399 ساعت 11:35
کمک ۸۰۴ میلیون تومانی خیرین شوطی در طرح اکرام ایتام و محسنین شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط محرم آقاپور افزود: در سال ۱۳۹۸ خیران نیکوکار مبلغ ۸۰۴ میلیون تومان به ایتام و فرزندان طرح محسنین کمک کردند،که ۱۱۵درصد برنامه سال گذشته تحقق پیدا کرد.
  • یکشنبه 24 فروردین 1399 ساعت 12:14
🔻آغازاجرای طرح فاصله گذاری هوشمند در شهرستان شوط
فرماندار شهرستان شوط در راستای ادامه اجرای فاصله گذاری اجتماعی هوشمند در شهرستان شوط گفت؛ در این مرحله، صرفا مشاغل بی خطر همراه با التزام به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مصوب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و ثبت در سامانه سلامت و با اخذ کد رهگیری از مورخه ۹۹/۱/۲۳ اقدام به فعالیت نمودند.
  • یکشنبه 24 فروردین 1399 ساعت 12:13
🔻فرماندار شهرستان شوط: صنوفی که بدون دریافت کد وزارت بهداشت اقدام به بازگشایی کنند پلمب می شوند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط فرماندار شهرستان شوط: صنوفی که بدون دریافت کد وزارت بهداشت اقدام به بازگشایی کنند پلمب می شوند.
  • یکشنبه 24 فروردین 1399 ساعت 12:11
اطلاعیه اتاق اصناف شهرستان شوط
اصناف وکسبه محترم شهرستان شوط؛باسلام وخدا قوت احترامادر پی آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مبتنی بر آغاز به کار بخشی از واحدهای صنفی کم ریسک بجز (پاساژها، مجتمع های تجاری و بازارهای سرپوشیده) از تاریخ ۲۳ فروردین ماه می توانند نسبت به بازگشایی واحد صنفی خود اقدام نمایند.
  • یکشنبه 24 فروردین 1399 ساعت 12:10
قابل توجه دهیاران عزیز شهرستان شوط
لطفا تازه‌ترین توصیه‌های ذیل به کشاورزان زحمتکش به صورت بنر یا در فضای مجازی هر روستا بازتاب داده‌شود و انتظار می‌رود رعایت موارد فنی ذیل، سبب پیشگیری از گسترش بیشتر این بیماری شده و میزان آسیب وارده به بخش کشاورزی را کاهش دهد:
  • شنبه 23 فروردین 1399 ساعت 12:07
🔹اطلاعیه شماره یک فرماندهی انتظامی استان درخصوص اجرای فاصله گذاری هوشمند از تاریخ ۲۳ فروردین در رابطه با صنوف کم ریسک
▪️دراین اطلاعیه امده است:برابر مصوبات ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا صنوف کم ریسک به شرح ذیل می توانند از روز شنبه با رعایت شیوه نامه بهداشتی مصوب فعالیت خود را شروع نمایند.
  • جمعه 22 فروردین 1399 ساعت 12:05