جشنواره موسیقی عاشقیلار بمناسبت دهه امامت و ولایت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : جشنواره موسیقی عاشقیلار بمناسبت دهه امامت و ولایت به همت سازمان منطقه آزاد ماکو با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوط در مجتمع فرهنگی هنری ولایت برگزار شد
  • پنج شنبه 23 تیر 1401 ساعت 09:29
مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا به مناسبت فرا رسیدن سالروز تاسیس شورای نگهبان در شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای شهرستان شوط با حضور امام جمعه، معاون فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی ، ادارات ، رییس و اعضای هیات نظارت و بازرسی شهرستان با نثار صلوات و فاتحه به روح شهیدان والامقام شهرستان برگزار شد.
  • پنج شنبه 23 تیر 1401 ساعت 09:23
برگزاری جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت شهرستان شوط با حضور معاون فرماندار و اعضای کمیسیون در محل فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 23 تیر 1401 ساعت 09:15
جشنواره موسیقی عاشقیلار بمناسبت دهه امامت و ولایت در شهرستان شوط
جشنواره موسیقی عاشقیلار بمناسبت دهه امامت و ولایت به همت سازمان منطقه آزاد ماکو با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوط در مجتمع فرهنگی هنری ولایت برگزار شد
  • پنج شنبه 23 تیر 1401 ساعت 08:52
نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان شوط با حضور بخشدار مرکزی و دهیاران برگزار شد.
  • چهارشنبه 22 تیر 1401 ساعت 13:00
جلسه پیشگیری از وقوع جرم دادگستری شهرستان شوط
جلسه پیشگیری از وقوع جرم دادگستری شهرستان شوط با محوریت جلوگیری از ساخت وساز های غیرمجاز در حریم شهرهاو روستاها با حضور رییس دادگستری ، معاون فرماندار و اعضای شورا در محل دادگستری برگزار شد.
  • چهارشنبه 22 تیر 1401 ساعت 09:06