به ریاست فرماندار شهرستان شوط:
جلسه کارگروه اشتغال شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ جلسه کارگروه اشتغال شهرستان شوط به ریاست عبدالهی اصل فرماندار و با حضور امام جمعه،بخشداران،فرمانده سپاه و اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 17 آبان 1400 ساعت 13:04
استاندار آذربایجان غربی:
منابع بانک‌های دولتی و خصوصی در داخل استان استفاده شود/ از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای حضور در استان دعوت می کنیم
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، محمدصادق معتمدیان ظهر امروز در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان ضمن قدردانی از حمایت بانک‌ها از توسعه اقتصادی و عمرانی استان، اظهار داشت: انتظار می‌رود تمامی بانک‌های دولتی و خصوصی در جلسات کمیسیون هماهنگی حضور داشته و عملکرد و اقدامات دوره‌ای خود را ارائه دهند.
  • دوشنبه 17 آبان 1400 ساعت 08:23
دیدار استاندار آذربایجان غربی با اعضای ستاد های مردمی آیت الله رییسی در استان
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، محمدصادق معتمدیان در دیدار با اعضای ستاد های مردمی آیت الله رییسی در استان ، با گرامیداشت یاد و خاطره 12 هزار شهید آذربایجان غربی اظهار داشت: به برکت خون شهدا امروز امنیت پایدار را در سراسر ایران اسلامی می توان مشاهده کرد.
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 19:30
با حکم استاندار آذربایجان غربی؛
شهردار شهر مرگنلر منصوب شد
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، علی آقازاده مرادلو با حکم استاندار آذربایجان غربی به عنوان شهردار شهر مرگنلر منصوب شد.
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 08:00
دیدار مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان غربی با عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط، دکتر خلیل زاده مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان بهمراه حاج مهدی ولیزاده مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان، رئیس دامپزشکی شهرستان با حضور در فرمانداری با" عبدالهی اصل" فرماندار شهرستان شوط دیدار و گفتگو کردند.
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 07:56
روز دوشنبه 1400.08.17 انجام می گیرد؛
حضور مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم
  • یکشنبه 16 آبان 1400 ساعت 07:54
فرماندار شوط:
روند واکسیناسیون در شهرستان با سرعت بیشتری در حال اجراست/ مدیران ادارات با جدیت پیگیر واکسیناسیون کووید ۱۹ کارمندان خود باشند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط به ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد در محل فرماندار برگزار شد.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 13:56
جلسه کمیسیون نظارت بر اصناف شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه کمیسیون نظارت بر اصناف شهرستان شوط با حضور زمانی معاون فرماندار و اعضای کمیسیون در محل فرمانداری برگزار شد.
  • شنبه 15 آبان 1400 ساعت 12:32