فرماندار شوط:
بسیج به عنوان مردمی ترین نهاد ارزشی برخاسته از بطن جامعه در جمهوری اسلامی ایران موجب عزت، اقتدار، افتخار و سربلندی نظام و انقلاب اسلامی است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ فرماندار و اعضای شورای تامین بمناسبت هفته بسیج با جانشین فرمانده سپاه دیدار و گفتگو نمودند.
  • یکشنبه 30 آبان 1400 ساعت 11:00
معاون استاندار:
واکسیناسیون علیه کرونا در آذربایجان غربی از متوسط کشوری بالاتر است
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، علی مصطفوی در یکصد و شصت و سومین جلسه ستاد مقابله با کرونا در استان افزود: همین روند باید ادامه یابد و باید روز به روز افراد بیشتری در استان واکسینه شوند تا بتوانیم بر کرونا فائق آییم.
  • یکشنبه 30 آبان 1400 ساعت 09:21
در نشست سران قوا مطرح شد؛
تاکید بر هماهنگی اقدامات اجرایی برای حل مشکلات اقتصادی
در نشست هفتگی سران سه قوه که عصر امروز به میزبانی آیت الله سید ابراهیم رئیسی در محل دفتر رئیس جمهور برگزار شد مهم ترین مسائل و موضوعات ملی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
  • شنبه 29 آبان 1400 ساعت 20:30
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:
دغدغه اصلی دولت، صیانت از جان مردم است
  • شنبه 29 آبان 1400 ساعت 14:00
استاندار آذربایجان غربی:
مسائل و مشکلات جامعه معلولان استان حل شود/ از تمامی ظرفیت های استان برای ایجاد اشتغال استفاده شود/ بانک ها اعتبارات استان را در خود استان هزینه کنند/ سرمایه اشتغال افراد ماهر تامین شود
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، محمدصادق معتمدیان در دیدار مدیران زیر مجموعه وزارت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، با اشاره لزوم توجه ویژه به حل مسائل و مشکلات مربوط به معلولان استان گفت: ضروری است بهزیستی استان هر چه سریع تر مشکلات مربوط به تامین مساکن مربوط به خانواده های بالای 2 معلولیت را با جدیدت پیگیری نماید.
  • شنبه 29 آبان 1400 ساعت 13:00
معاون فرماندار شوط:
طرح سامانه امید در استان و شهرستان از اول آبان ماه اجرایی خواهد شد/واحدهای صنفی و خدماتی در شهرستان برای فعالیت باید کد شناسایی مخصوص را از سامانه امیددریافت نمایند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط به ریاست معاون فرماندار و با حضور اعضای ستاد در محل فرماندار برگزار شد.
  • شنبه 29 آبان 1400 ساعت 12:34