پیام فرماندار شوط به مناسبت روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی
شهروز بابازاده فرماندار شوط به مناسبت "روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی" پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ در این پیام آمده است:
  • دوشنبه 5 دی 1401 ساعت 12:52
روز دوشنبه 5 دیماه 1401 انجام شد:
آلبوم تصویری/ ملاقات مردمی فرماندار شهرستان شوط با شهروندان
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان شوط(دیدار چهره به چهره) با مردم به منظور رسیدگی به درخواست ها، مسایل و مشکلات آنان در محل فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 5 دی 1401 ساعت 12:50
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی خبرداد:
تشکیل 60 پرونده حمایت از تولید توسط دستگاه قضایی استان
رییس کل دادگستری آذربایجان غربی با اشاره به انجام 70 مورد بازدید از واحدهای تولیدی در کمیته حمایت قضایی از تولید استان گفت: در این بازدیدها 60 پرونده حمایتی تشکیل و 180 مصوبه صورت گرفته است.
  • دوشنبه 5 دی 1401 ساعت 08:59
استاندار آذربایجان‌غربی:
زمینه توانمندسازی بخش خصوصی در استان فراهم می شود/ تلاش دولت کمک به حل مشکلات واحدهای تولیدی است/مشکلات دقیق واحدهای تولیدی و صنعتی استان احصا شود
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه بخش خصوصی در این استان ‌زیاد قدرتمند نیست، گفت: وظیفه ما است که این بخش را قدرتمند کرده و زمینه را برای ارتقای فعالیت‌های فعالان این حوزه فراهم کنیم و در این رابطه مدیدان دستگاه های اجرایی استان باید از تمامی ظرفیت های قانونی خود استفاده کنند.
  • دوشنبه 5 دی 1401 ساعت 08:58
شهدای مفقودالاثر شهرستان شوط
  • دوشنبه 5 دی 1401 ساعت 08:49
گزارش تصویری/وداع با پیکر شهید گمنام همزمان با عزاداری حضرت زهرا(س) در شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط؛مراسم وداع با پیکر شهید گمنام همزمان با عزاداری حضرت زهرا(س) با حضور فرماندار،امام جمعه، مسیولین و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع شهر شوط برگزار شد.
  • یکشنبه 4 دی 1401 ساعت 22:30
در شهرستان شوط انجام شد:
آلبوم تصویری/ تشییع پیکر مطهر شهید گمنام دوران دفاع مقدس در شهر شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط ؛مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر شهید گمنام هشت سال دوران دفاع مقدس با حضور فرماندار،امام جمعه،مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، مسوولان و اقشار مختلف مردم شهرستان برگزار و یاد و خاطره جانفشانی های این شهید بزرگوار گرامی داشته شد.
  • یکشنبه 4 دی 1401 ساعت 13:12
آلبوم تصویری/ بازدید فرماندار شهرستان شوط از چند اداره شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ؛ شهروز بابازاده فرماندار شوط با حضور در ادارات این شهرستان(شرکت گاز-منابع آب-بنیاد مسکن انقلاب اسلامی) از نزدیک وضعیت خدمات رسانی این ادارات را مورد بررسی قرار داد .
  • یکشنبه 4 دی 1401 ساعت 09:59
پیام تبریک فرماندارشهرستان شوط به مناسبت میلاد حضرت عیسی مسیح(ع) و آغاز سال نو میلادی
شهروز بابازاده فرماندار شوط طی صدور پیامی، میلاد حضرت عیسی (ع) و آغاز سال نو میلادی را تبریک گفت. متن پیام تبریک بدین شرح است:
  • یکشنبه 4 دی 1401 ساعت 08:47
فرماندار شوط :
حماسه نهم دی‌ماه، مظهر وحدت و بصیرت ملت عزیز ایران است
فرماندار شوط گفت :حماسه نهم دی‌ماه، مظهر وحدت و بصیرت ملت عزیز ایران است و مردم همیشه پای‌کار هستند و برای دفاع از آرمان‌های امام و انقلاب حماسه‌آفرینی کرده و حضوری فعال دارند.
  • یکشنبه 4 دی 1401 ساعت 08:23