سرپرست فرمانداری شهرستان شوط؛
بر استمرار فعالیت های رسانه ای با رویکردهای اقناعی و آموزشی تاکید کرد/ضرورت دارد تا نظارت ها در سطح مدارس به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت مستمر ادامه دار باشد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان شوط به ریاست بابازاده سرپرست فرمانداری و با حضور بخشداران ،رییس شبکه بهداشت و درمان و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 8 دی 1400 ساعت 13:05
پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان شوط به مناسبت فرارسیدن هفتم دی ماه سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی
شهروز بابازاده سرپرست فرمانداری شهرستان شوط به مناسبت فرارسیدن هفتم دی ماه سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی پیام تبریکی صادر کرد
  • سه شنبه 7 دی 1400 ساعت 13:03
به منظور لزوم پاسخگویی و رفع مشکلات مردم انجام گرفت:
با توجه به شیوع بیماری کرونا و اهمیت پاسخگویی به مطالبات و درخواست های مردمی، فرماندار شهرستان شوط امروز دوشنبه 6 دی ماه، با تعدادی از شهروندان شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت چهره به چهره دیدار کرد.
  • دوشنبه 6 دی 1400 ساعت 13:02
گزارش تصویری: طبق روال هرهفته روز های دوشنبه:
دیدار چهره به چهره شهروز بابازاده سرپرست فرمانداری شوط با اقشار مختلف مردم شهرستان شوط
  • دوشنبه 6 دی 1400 ساعت 12:59
سرپرست فرمانداری شهرستان شوط:
مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کشور باید به عنوان یک فرهنگ در بین مردم نهادینه شود/اطلاع رسانی و آگاه سازی بین مردم می تواند تا حدود زیادی جرائم این حوزه را به حداقل برساند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:جلسه کمیسیون قاچاق کالا وارز شهرستان شوط به ریاست بابازاده فرماندار شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 5 دی 1400 ساعت 12:56
در جلسه هیات دولت به ریاست آیت‌الله رئیسی به تصویب رسید:
در جلسه هیات دولت به ریاست آیت‌الله رئیسی ، تعیین نحوه محاسبه تعرفه برق مصرفی مشترکان- اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از حوادث طبیعی در استان های اصفهان، کرمان و هرمزگان -تصمیم گیری دولت در خصوص نحوه ادامه بررسی لوایح تقدیمی به مجلس شورای اسلامی -اصلاح آیین نامه اجرایی مربوط به مصارف هدفمندی یارانه ها به تصویب رسید:
  • یکشنبه 5 دی 1400 ساعت 12:53
جلسه کمیسیون هماهنگی، برنامه ریزی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان شوط
جلسه کمیسیون هماهنگی، برنامه ریزی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان شوط به ریاست بابازاده سرپرست فرمانداری و با حضور سایر اعضاء برگزار شد.
  • یکشنبه 5 دی 1400 ساعت 12:44