گزارش تصویری/مراسم تکریم و معارفه مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان شوط
دراین مراسم از خدمات حجت الاسلام آصف در طول دوران خدمت قدرانی به آمد و حجت الاسلام محمدی به عنوان مسئول جدید عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان شوط معرفی شد.
  • چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 ساعت 07:40
فرماندار شوط: هفته سلامت فرصتی مناسب جهت اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی مردم نسبت به خدمات این حوزه خطیر است
فرماندار شوط از فعالیت‌های مطلوب انجام شده توسط حوزه بهداشت و درمان در سطح شهرستان و خصوصا عملکرد مجاهدانه در طول شیوع بیماری کرونا و بهره‌برداری از پروژه‌های متعدد بهداشتی درمانی، قدردانی کرد و افزود: این هفته فرصتی مناسب جهت اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی مردم نسبت به خدمات این حوزه خطیر است.
  • سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 ساعت 13:30
گرامیداشت هفته سلامت:گزارش تصویری/مراسم تقدیر از مدافعان سلامت و مادر شهید معظم حجت ولی نژادتوسط فرماندار،امام جمعه،اعضای شورای تامین و اداری شهرستان و کادر بهداشت و درمان شوط
بمناسبت گرامیداشت هفته سلامت:مراسم تقدیر از مدافعان سلامت و مادر شهید معظم حجت ولی نژادتوسط فرماندار،امام جمعه،اعضای شورای تامین و اداری شهرستان و کادر بهداشت و درمان شوط برگزار شد
  • سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 ساعت 11:30
اطلاعیه شورای اطلاع‌رسانی دولت در خصوص بازماندگان دریافت یارانه
در پی دستور ریاست محترم جمهوری در خصوص بررسی وضعیت کلیه هموطنانی که تاکنون یارانه دریافت نمی کردند و اکنون متقاضی دریافت یارانه هستند، شورای اطلاع رسانی دولت سیزدهم اطلاعیه ای صادر کرد.
  • سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 ساعت 09:42
فرماندار شوط: برنامه‌های متعددی برای مبارزه با خُرده فروشان مواد مخدر در اولویت اصلی اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گیرد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط،شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوط باحضور بابازاده فرماندار شوط و اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 ساعت 09:40
پیام تسلیت به مناسبت درگذشت مادر گرامی بخشدار قره قویون
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: شهروز بابازاده فرماندارشوط طی پیامی درگذشت والده محترم بخشدار قره قویون را تسلیت و تعزیت گفت.
  • سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 ساعت 09:39
جلسه کمیسیون قاچاق کالا و ارز شهرستان شوط به ریاست رضایی اقدم معاون فرماندار شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ در این جلسه هریک از حاضرین به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداخته و پس از بحث و تبادل نظر در خصوص مواردی از جمله قاچاق انسان وقاچاق کالا ،نظارت بر انبارهای گندم و کود شیمیایی،جلوگیری از احتکار کالاهای اساسی، فروش غیرقانونی آرد ،طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها و غیره مطرح شد.
  • دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 ساعت 11:00