کمک ۸۰۴ میلیون تومانی خیرین شوطی در طرح اکرام ایتام و محسنین شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط محرم آقاپور افزود: در سال ۱۳۹۸ خیران نیکوکار مبلغ ۸۰۴ میلیون تومان به ایتام و فرزندان طرح محسنین کمک کردند،که ۱۱۵درصد برنامه سال گذشته تحقق پیدا کرد.
  • یکشنبه 24 فروردین 1399 ساعت 12:14
🔻آغازاجرای طرح فاصله گذاری هوشمند در شهرستان شوط
فرماندار شهرستان شوط در راستای ادامه اجرای فاصله گذاری اجتماعی هوشمند در شهرستان شوط گفت؛ در این مرحله، صرفا مشاغل بی خطر همراه با التزام به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مصوب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و ثبت در سامانه سلامت و با اخذ کد رهگیری از مورخه ۹۹/۱/۲۳ اقدام به فعالیت نمودند.
  • یکشنبه 24 فروردین 1399 ساعت 12:13
🔻فرماندار شهرستان شوط: صنوفی که بدون دریافت کد وزارت بهداشت اقدام به بازگشایی کنند پلمب می شوند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط فرماندار شهرستان شوط: صنوفی که بدون دریافت کد وزارت بهداشت اقدام به بازگشایی کنند پلمب می شوند.
  • یکشنبه 24 فروردین 1399 ساعت 12:11
اطلاعیه اتاق اصناف شهرستان شوط
اصناف وکسبه محترم شهرستان شوط؛باسلام وخدا قوت احترامادر پی آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مبتنی بر آغاز به کار بخشی از واحدهای صنفی کم ریسک بجز (پاساژها، مجتمع های تجاری و بازارهای سرپوشیده) از تاریخ ۲۳ فروردین ماه می توانند نسبت به بازگشایی واحد صنفی خود اقدام نمایند.
  • یکشنبه 24 فروردین 1399 ساعت 12:10
قابل توجه دهیاران عزیز شهرستان شوط
لطفا تازه‌ترین توصیه‌های ذیل به کشاورزان زحمتکش به صورت بنر یا در فضای مجازی هر روستا بازتاب داده‌شود و انتظار می‌رود رعایت موارد فنی ذیل، سبب پیشگیری از گسترش بیشتر این بیماری شده و میزان آسیب وارده به بخش کشاورزی را کاهش دهد:
  • شنبه 23 فروردین 1399 ساعت 12:07
🔹اطلاعیه شماره یک فرماندهی انتظامی استان درخصوص اجرای فاصله گذاری هوشمند از تاریخ ۲۳ فروردین در رابطه با صنوف کم ریسک
▪️دراین اطلاعیه امده است:برابر مصوبات ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا صنوف کم ریسک به شرح ذیل می توانند از روز شنبه با رعایت شیوه نامه بهداشتی مصوب فعالیت خود را شروع نمایند.
  • جمعه 22 فروردین 1399 ساعت 12:05
📌اطلاعیه شماره چهار کمیته اطلاع رسانی ستادملی مقابله با کرونا – شروع به کار اصناف مشروط به ثبت نام – آدرس سایت - اخذ تعهد التزام به اجرای ضوابط سلامت مقابله با کرونا
▪️در اطلاعیه شماره چهار کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا اصناف درصورت تمایل می توانند با ثبت نام و اخذ تعهد برای اجرای دستورالعمل بهداشتی مقابله با کرونا در طرح فاصله‌گذاری هوشمند شروع به کار نمایند.
  • جمعه 22 فروردین 1399 ساعت 12:05
پیام تبریک فرمانداربمناسبت سالروز ولادت با برکت امام عصر،حضرت مهدی موعود (عج)
‍ فرماندار شهرستان شوط ، بمناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت با برکت امام عصر،حضرت مهدی موعود (عج) پیام تبریکی صادر نمود.
  • پنج شنبه 21 فروردین 1399 ساعت 11:57