ابراهیمی: اقدامات پیشگیرانه در برابر ویروس کرونا تدوام داشته باشد
جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی در ارومیه برگزار شد.
  • پنج شنبه 5 خرداد 1401 ساعت 13:17
اطلاعیه : برگزاری مراسم عزاداری خیابانی شهادت امام جعفر صادق(علیه السلام) رئیس مذهب تشیع
اطلاعیه: برگزاری مراسم عزاداری خیابانی شهادت امام جعفر صادق(علیه السلام) رئیس مذهب تشیع زمان : جمعه 1401/3/6 ساعت 12/15صبح مکان: تجمع از حسینیه فرهنگیان حرکت به سمت مسجد جامع شهرستان شوط ستاد اقامه نماز جمعه شهرستان از تمامی هیات مذهبی جهت حضور باشکوه در این مراسم دعوت به عمل می آورد. روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان شوط .
  • پنج شنبه 5 خرداد 1401 ساعت 07:58
معاون فرماندار شوط: مردم شهرستان شوط در صورت مشاهده ساخت و سازهای غیرمجاز با سامانه 131 شماره گیری و نظرات و شکایات و اعتراضات خود را ارسال نمایند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: اولین کارگروه تخصصی ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان شوط به ریاست رضایی اقدم معاون فرماندار و بخشداران و اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 4 خرداد 1401 ساعت 13:29
فرماندار شوط : دهیاران بازوان قدرتمند دولت درحوزه استحفاظی خود می باشند که می‌بایست نهایت همکاری را در حوزه های مختلف با ارگان های مربوطه داشته باشند
جلسه نشست مشورتی دهیاران بخش قره قویون به ریاست فرماندار شهرستان شوط و مسئولین ادارات در محل بخشداری قره قویون برگزار شد
  • چهارشنبه 4 خرداد 1401 ساعت 13:25
استاندار آذربایجان‌غربی: کم کاری مدیران در اجرای مصوبات سفر های شهرستانی قابل قبول نیست
استاندارآذربایجان غربی گفت: روان سازی در اجرای مصوبات سفرهای شهرستانی و اجرای مصوبات به صورت کامل در دستور کار همه ادارات قرار گیرد تا زمینه خدمت رسانی بهتر به مردم شهرستان ها فراهم شود.
  • چهارشنبه 4 خرداد 1401 ساعت 13:22
بررسی مسائل ومشکلات آب شرب شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: مسائل ومشکلات آب شرب شهرستان شوط به ریاست بابازاده فرماندار، معاون بهره وری آب و فاضلاب استان و سایر اعضا بررسی شد
  • سه شنبه 3 خرداد 1401 ساعت 13:23
◾️ به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزاد سازی خرمشهر؛ زنگ ایثار و مقاومت در مدارس شهرستان شوط نواخته شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ زنگ ایثار و مقاومت به مناسبت فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس و روز مقاومت و ایثار به صورت نمادین در دبستان دخترانه نهضت شوط با حضور فرماندار ، امام جمعه ،رییس دادگستری، فرماندهان سپاه و انتظامی، رییس آموزش و پرورش و روسای ادارات و برخی از معلمین و دانش آموزان نواخته شد.
  • سه شنبه 3 خرداد 1401 ساعت 10:30