گزارش تصویری:
برگزاری جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست زمانی معاون فرماندار شهرستان شوط و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 29 دی 1400 ساعت 11:00
هشدار هواشناسی: هوایی بسیار سردو یخبندان شدید کشور را احاطه میکند
در بیش از 28 استان سرما و یخبندان خواهیم داشت ؛ شدت سرما در آذربایجان های غربی و شرقی ، اردبیل ، کردستان ، زنجان ، همدان ، مرکزی ، کرمانشاه ، لرستان ، اصفهان ، چهارمحال وبختیاری و کهگلویه وبویراحمد شدید خواهد بود
  • سه شنبه 28 دی 1400 ساعت 22:00
وزیر آموزش و پرورش در همایش بزرگداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش:
«تمرکز زدایی»، «تفویض اختیار» و «پرداختن به ارکان آموزش و پرورش»؛ از مهم ترین نقش های شوراهای آموزش و پرورش است
کشورهای پیشرفته دنیا، سرمایه گذاری خود را از آموزش و پرورش شروع کردند، تجربه نشان داده هر چه بیشتر در آموزش و پرورش سرمایه گذاری شود، در آینده شاهد آبادانی و پیشرفت بیشتری در کشور خواهیم بود. در این باره مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به صراحت می فرمایند: آموزش و پرورش، دستگاه مولد و انسان سازی است که هرچه در آن هزینه شود، سرمایه گذاری است.
  • سه شنبه 28 دی 1400 ساعت 15:30
وزیر کشور در نشست مشترک با وزرای علوم و آموزش و پرورش:
دلیلی برای ادامه تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها وجود ندارد
وزیر کشور در نشست مشترک با وزرای علوم و آموزش و پرورشگفت :ادامه تعطیلی مراکز علمی به آینده علمی کشور آسیب می زند و برای همین بایستی مقدمات بازگشایی مدارس با دستورالعمل های بهداشتی فراهم شود.
  • سه شنبه 28 دی 1400 ساعت 15:00
سرپرست فرمانداری شوط :
رفع مشکلات مسکن مهر را یکی از برنامه های شهرستان دانست/ در این راستا نیز تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت و سعی می‌کنیم با همکاری شهرداری و ادارات متولی نواقصات را برطرف کنیم
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط :جلسه تشکیل قرارگاه جواد ائمه (ع) شهرستان شوط با حضور سرپرست فرمانداری با محوریت بررسی مسائل و مشکلات 668 واحدی مساکن مهر شوط در محل فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 28 دی 1400 ساعت 14:14
حضور شبانه فرماندار شوط در شهر مرگنلر و بازدید از خط انتقال آب شرب شهر مرگنلر
شایان ذکر است در این بازدید مشکلات ایجاد شده در جهت اصلاح خرابی و تعویض دینام و پمپ آب و جریان آب در شبکه داخلی و جلوگیری از یخ زدگی شبکه داخلی مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : در این بازدید مشکلات ایجاد شده در جهت اصلاح خرابی و تعویض دینام و پمپ آب و جریان آب در شبکه داخلی و جلوگیری از یخ زدگی شبکه داخلی مورد بررسی قرار گرفت. گفتنی است: در این بازدید معاون و بخشدار و ریاست آب و فاضلاب و فرماندهی انتظامی و شوراهای شهر نیز حضور داشتند
  • سه شنبه 28 دی 1400 ساعت 13:31
همایش گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش
ارتباط ویدئو کنفرانس با وزارت کشور حضور فرماندار شهرستان شوط،مدیر آموزش و پرورش و اعضا
همایش گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش/ بصورت ارتباط ویدئو کنفرانس با وزارت کشور با حضور فرماندار شهرستان شوط،مدیر آموزش و پرورش و اعضای شورای آموزش و پرورش برگزار شد.
  • سه شنبه 28 دی 1400 ساعت 13:30
حضور داوطلبانه همشهریان جهت تزریق دوز سوم واکسن کرونا
مدافعان سلامت در راستای تامین سلامتی مردم و قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا در تلاشند.
  • سه شنبه 28 دی 1400 ساعت 13:28
بازدید از کشتارگاه صنعتی مرغ (ارس مرغ) درشهرستان شوط توسط فرماندار ،معاون و روسای ادارات جهاد کشاوزی،دامپزشکی،کارشناسان
کشتارگاه صنعتی مرغ ماکو (ارس مرغ) با ظرفیت 2هزار قطعه مرغ در ساعت و 25 تن روزانه مرغ و همچنین اشتغال مستقیم و غیرمستقیم 150 نفر نقش بسزایی در اشتغال و تولید شهرستان داشته است
شایان ذکر است:کشتارگاه صنعتی مرغ ماکو (ارس مرغ) با ظرفیت 2هزار قطعه مرغ در ساعت و 25 تن روزانه مرغ و همچنین اشتغال مستقیم و غیرمستقیم 150 نفر نقش بسزایی در اشتغال و تولید شهرستان داشته است.
  • دوشنبه 27 دی 1400 ساعت 21:55