نشست بررسی و مسایل و مشکلات آب شرب شهر مرگنلر با حضور فرماندار، امام جمعه ،شهردار و شورای اسلامی شهر مرگنلر
در این نشست با پیگیرهای بابازاده سرپرست فرمانداری شوط مقرر شد آب و فاضلاب شهرستان هرچه سریعتر نسبت به قطعی آب شهر مرگنلر اقدام نموده و مشکل بوجود آمده را برطرف نمایند.
  • دوشنبه 4 بهمن 1400 ساعت 17:00
ورود سامانه بارشی جدید به کشور از چهارشنبه 6 بهمن ماه 1400
از بعد از ظهر چهارشنبه با ورود سامانه بارشی در نواحی شمال غرب، غرب، سواحل غربی دریای خزر، ارتفاعات زاگرس و البرز مرکزی بارش باران و برف و وزش باد انتظار می‌رود.
  • دوشنبه 4 بهمن 1400 ساعت 14:00
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مطرح شد؛
مهار رشد اجاره بها در دستور کار دولت
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت که یکشنبه شنبه به ریاست آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی برگزار شد سه موضوع مهم و تعیین کننده در اقتصاد کشور مورد بررسی قرار گرفت.
  • دوشنبه 4 بهمن 1400 ساعت 12:16
گزارش تصویری:▫️طبق روال هرهفته روز های دوشنبه:
دیدار چهره به چهره شهروز بابازاده سرپرست فرمانداری شوط با اقشار مختلف مردم شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: طبق روال هرهفته روز های دوشنبه شهروز بابازاده سرپرست فرمانداری شوط در جهت راستای حل مشکلات اقشار مختلف مردم شهرستان شوط بصورت چهره به چهره دیدار و گفتگو نمودند.
  • دوشنبه 4 بهمن 1400 ساعت 09:30
اطلاعیه گرامیداشت مقام زن
دومین طرح غربالگری سرطان زنان با حضورکارشناس مامائی سرکارخانم منیره علیزاده و تشخیص با دستگاه های پیشرفته به صورت رایگان در شهر شوط آغاز خواهد شد
  • دوشنبه 4 بهمن 1400 ساعت 07:52
این مراسم با سخنرانی امام جمعه و با مداحی مادحین اهل بیت شروع و با تجلیل از دخترانی که به یکی از اسماء و القاب حضرت فاطمه (س)مزین بودند،برگزار شد.
گزارش تصویری/ جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) ، هفته زن و روز مادر در مسجد جامع شهرستان شوط با حضور فرماندار،امام جمعه،مسئولین و مردم مومن شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) ، هفته زن و روز مادر در مسجد جامع شهرستان شوط با حضور فرماندار،امام جمعه،مسئولین و مردم مومن شهرستان شوط اجرا و این مراسم با سخنرانی امام جمعه و با مداحی مادحین اهل بیت شروع و با تجلیل از دخترانی که به یکی از اسماء و القاب حضرت فاطمه (س)مزین بودند،برگزار شد.
  • یکشنبه 3 بهمن 1400 ساعت 21:30
به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بزرگداشت مقام زن و روز مادر
دیدار و دلجویی با مادران و همسران معظم شهداء و جانبازان در شهر مرگنلر توسط بابازاده سرپرست فرمانداری شوط،امام جمعه،بخشدار قره قویون،شهردار مرگنلر،جانشین فرمانده سپاه،رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط :مراسم دیدار و دلجویی با مادران و همسران معظم شهداء و جانبازان در شهر مرگنلر به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بزرگداشت مقام زن و روز مادر توسط بابازاده سرپرست فرمانداری شوط،امام جمعه،بخشدار قره قویون،شهردار مرگنلر،جانشین فرمانده سپاه،رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد. (مادر شهید محمدولی جعفری/مادر جانباز متوفی نبی موسی زاده/همسر جانباز متوفی مرشد عظیمی)
  • یکشنبه 3 بهمن 1400 ساعت 16:00
🌹 تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، هفته زن و روز مادر به مسئولین آموزشی و معلمان مدارس و تجلیل از آنان
گزارش تصویری/بازدید بخشدار مرکزی و معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شوط از مدارس دخترانه شهر یولاگلدی
  • یکشنبه 3 بهمن 1400 ساعت 14:00
به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بزرگداشت مقام زن و روز مادر
حضور سرپرست فرمانداری شهرستان شوط به همراه معاون در مرکز پایگاه شماره 1 شهر شوط و دیدار و گفتگو و عرض تبریک به پرسنل کادر درمان و بهداشت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بزرگداشت مقام زن و روز مادر،سرپرست فرمانداری شهرستان شوط به همراه معاون در مرکز پایگاه شماره 1 شهر شوط حضور یافته و ضمن دیدار و گفتگو و عرض تبریک به پرسنل کادر درمان و بهداشت از زحمات و تلاش های شبانه روزی آنان تقدیر و تشکر نمودند.
  • یکشنبه 3 بهمن 1400 ساعت 12:02
به ریاست سرپرست فرمانداری شوط»
جلسه کمیته رصد و احصاء نارضایتی های اجتماعی شهرستان شوط برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:جلسه کمیته رصد و احصاء نارضایتی های اجتماعی به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه و اعضای کمیته با محوریت بررسی مسایل و مشکلات حق آبه کشاورزان _ آرد و نان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.
  • یکشنبه 3 بهمن 1400 ساعت 11:55