بازدید سرزده معاون فرماندار شوط به همراه بخشدار قره قویون از درمانگاه روستای تازه کند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ در این بازدید معاون فرماندار شوط از پرسنل این مرکز بر ارائه خدمات بموقع و تکریم ارباب رجوع تاکید نمود و گفت: رسیدگی به مشکلات مردم بخصوص ارتقای سطح سلامت مردم دغدغه اصلی مسوولین است. اسماعیل رضایی اقدم همچنین ضمن بازدید از بخش های مختلف در جریان روند خدمت رسانی به بیماران و مراجعه کنندگان قرار گرفت.
  • سه شنبه 25 مرداد 1401 ساعت 12:30
شعار هفته دولت امسال، «دولت مردم» نامگذاری شده است
سخنگوی دولت: شعار هفته دولت امسال، «دولت مردم» انتخاب و ایام هفته دولت باتوجه به عملکرد یکساله و برنامه های آتی به شرح زیر نامگذاری شده است: چهارشنبه دوم شهریورماه: میثاق با ولایت پنجشنبه سوم شهریورماه: فسادستیزی و عدالت جمعه چهارم شهریورماه: تحول و خلاقیت شنبه پنجم شهریورماه: خانواده و سلامت یکشنبه ششم شهریورماه: اخلاق و معنویت دوشنبه هفتم شهریورماه: دانش و پیشرفت سه شنبه هشتم شهریورماه: شجاعت و عقلانیت
  • سه شنبه 25 مرداد 1401 ساعت 10:30
جلسه شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط،شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوط باحضور معاون فرماندار شوط و اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 25 مرداد 1401 ساعت 10:00
بررسی مشکلات جامعه ایثارگری شهرستان شوط توسط مشاور استاندار در امور ایثارگران
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: طی نشستی مسایل و مشکلات تعدادی از خانواده های جانبازان،ایثارگران و آزادگان شهرستان شوط توسط حجت الاسلام والمسلیمین نیساری مشاور استاندار در امور ایثارگران بررسی و به خواسته های آنها رسیدگی و دستورات لازم صادر گردید.
  • سه شنبه 25 مرداد 1401 ساعت 07:35
فرماندار شوط: تمام تلاشمان در حوزه ایثارگران شهرستان شوط این است تا توجه مدیران دستگاه ها و ادارات را نسبت به امور ایثارگران بیشتر کنیم
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران شهرستان شوط با حضور حجت الاسلام والمسلیمن نیساری مشاور استاندار در امور ایثارگران،فرماندارشوط،امام جمعه،بخشداران و اعضای شورا در محل فرمانداری برگزارشد.
  • دوشنبه 24 مرداد 1401 ساعت 11:00
اطلاعیه:ملاقات مردمی فرماندار شوط این هفته روز سه شنبه برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: با توجه به حضور آقای نیساری مشاور محترم استاندار آذربایجان غربی در امور ایثارگران در شهرستان شوط روز دوشنبه ‌،ملاقات مردمی فرماندار شوط این هفته روز سه شنبه مورخه 25 مرداد ماه 1401 برگزار خواهد شد، بدین وسیله به اطلاع میرساند شهروندان محترم می توانند جهت بررسی مسایل و مشکلات خود از ساعت 9 صبح الی 13 ظهر همان روز با فرماندار دیدار نمایند.
  • دوشنبه 24 مرداد 1401 ساعت 07:48
بازدید فرماندار شوط از روند اجرای عملیات خط انتقال آب شهید امینی شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : شهروز بابازاده فرماندار شهرستان شوط به همراه بخشدار قره قویون ،کارشناس آب و فاضلاب از روند اجرای عملیات خط انتقال آب شهید امینی شهرستان شوط بازدید نمودند شایان ذکر است ؛در راستای اجرای طرح آبرسانی شهید امینی حفاری بدون معارض و اتصالات لوله ها ازمحدوده روستای آغبلاغ مخور در حال انجام بوده و همچنین در جهت تسریع پروژه مقرر شد که از طرف شهر مرگنلر حفاری و لوله گذاری هم آغاز شود.
  • شنبه 22 مرداد 1401 ساعت 11:30