احداث پایگاه حوزه مقاومت بسیج در شهر یولاگلدی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:جلسه هماهنگی احداث پایگاه حوزه مقاومت بسیج در شهر یولاگلدی در محل فرمانداری شوط برگزار شد. شایان ذکر است: در این نشست در خصوص تخصیص زمین جهت احداث پایگاه مقاومت حوزه بسیج شهر یولاگلدی با حضور فرماندار،فرمانده سپاه،شهردار،روسای اوقاف و امورخیریه ، آموزش و پرورش بحث و تصمیم گیری شد.
  • یکشنبه 4 اردیبهشت 1401 ساعت 12:00
#بهار_قرآن
رساله نماز و روزه، مسأله 829
مخلوط شدن آب دهان با خون لثه ‌ خون لثه و دندان چنانچه در آب دهان مستهلک شود (از بین برود) محکوم به طهارت است و فرو بردن آن، روزه را باطل نمیکند. همچنین اگر به وجود خون در آب دهان شک داشته باشد، فرو بردن آن اشکال ندارد و روزه صحیح است. رسانه KHAMENEI.IR به‌مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، احکام روزه‌داری مطابق با فتوای حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را به مرور منتشر میکند.
  • یکشنبه 4 اردیبهشت 1401 ساعت 10:02
اطلاعیه:
کاهش ساعات اداری در شب های قدر
احتراما ضمن آرزوی قبولی طاعات ،عبادات و تسلیت شهادت مولی الموحدین امام علی علیه السلام ، با عنایت به فرا رسیدن شبهای قدر بمنظور بهره مندی از ثمرات معنوی آن،ساعات کاری کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان شوط در روز پنجشنبه مورخه 1401/02/01 و روز دوشنبه مورخه 1401/02/05 با دوساعت تاخیر شروع خواهد شد. روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط
  • یکشنبه 4 اردیبهشت 1401 ساعت 09:54
#بهار_قرآن
توسل به امام زمان(عج)
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: امشب را که #شب_قدر است، قدر بدانید. مشکلات عمومی مسلمین، مشکلات کشور، مشکلات شخصی‌تان و مشکلات دوستان و برادرانتان را با خدای خودتان مطرح کنید. به ولیّ‌عصر، ارواحنافداه، توجّه کنید؛ به در خانه خدا - مسجد - بروید و به برکت امام زمان از خدای متعال خواسته‌هایتان را بگیرید. بنده هم از همه شما ملتمس دعا هستم. 71/1/7
  • یکشنبه 4 اردیبهشت 1401 ساعت 08:37
رساله نماز و روزه، مسأله 828
رسانه KHAMENEI.IR به‌مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، احکام روزه‌داری مطابق با فتوای حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را به مرور منتشر میکند.
خون آمدن دندان در هنگام روزه ‌ خون آمدن از دهان، روزه را باطل نمی‌کند ولی واجب است از رسیدن آن به حلق جلوگیری شود.
  • شنبه 3 اردیبهشت 1401 ساعت 08:36
هشدار هواشناسی- سطح زرد
  • شنبه 3 اردیبهشت 1401 ساعت 08:34
‍ پیام تسلیت فرماندار شهرستان شوط به مناسبت ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع) و گرامیداشت لیالی پرفیض قدر
‍ شهروز بابازاده فرماندار شهرستان شوط به مناسبت ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع) و گرامیداشت لیالی پرفیض قدر پیام تسلیتی صادر نمود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ در این پیام آمده است:
  • شنبه 3 اردیبهشت 1401 ساعت 08:33
گزیده‌ای از بیانات آیت‌الله خامنه‌ای در شب بیست‌و‌یکم ماه رمضان | 58/5/24
سخن‌نگاشت | على(علیه‌السلام)، یعنى اسلام مجسّم، یعنى قرآن ناطق، یعنى بزرگ‌ترین شاگرد اسلام، به دست ابن‏‌ملجم کشته شد.
  • شنبه 3 اردیبهشت 1401 ساعت 08:24