دکتر رئیسی در نشست مشترک هیئت دولت و استانداران:تلاش می‌کنیم با تأمین نیاز مردم در زمینه مواد خوراکی، سلامت، ساماندهی بازار خودرو و مسکن حال آنها را بهتر کنیم
رئیس جمهور تفویض اختیار در زمینه مولدسازی دارایی‌های دستگاه‌ها را امتیازی مهم برای دولت دانست و از مسئولان دستگاه‌های اجرایی و بویژه وزرا و استانداران خواست با حسن استفاده از این تفویض اختیار، منابع مالی لازم برای پیشبرد امور ضروری مثل تکمیل طرح‌های نیمه تمام را تامین کنند.
  • دوشنبه 12 دی 1401 ساعت 08:20
اطلاعیه؛
برگزاری مراسم سالگرد شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:مراسم سومین سالگرد شهادت سرباز وطن سردار سپهبد قاسم سلیمانی در شهرستان شوط روز سه شنبه 13 دیماه 1401 ساعت 10/30 صبح در مسجد جامع با سخنران: حجت‌الاسلام والمسلمین محمد رضا جباری (امام جمعه شهرستان شوط)برگزار خواهد شد.
  • دوشنبه 12 دی 1401 ساعت 08:17
وزیر کشور:
برنامه ای برای تغییر استانداران نیست
همه استانداران با قدرت و اراده جدی در حال پیشبرد مسائل توسعه و عمرانی استان های کشور هستند. از خبرنگاران و فعالان رسانه ای انتظار داریم به شایعات و برخی گمانه زنی ها در مورد تغییر استانداران توجه نکنند و هر گونه اخبار را صرفا از مجاری رسمی پیگیری کنند. #دولت_مردم
  • دوشنبه 12 دی 1401 ساعت 08:16
فرماندار شوط: اطلاع رسانی و فرهنگ سازی مستمر در رعایت مصرف بهینه انرژی از سوی شرکت گاز امری ضروری است
فرماندار شوط گفت: مدیریت مصرف انرژی بایستی فرهنگ سازی و اطلاع رسانی و برای اجرای آن بخش های مختلف خانگی، خدماتی، ادارات و صنایع بسیج شوند.
  • یکشنبه 11 دی 1401 ساعت 14:33
اطلاعیه:
برگزاری مراسم سومین شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط :مراسم سومین سالگرد شهادت سرباز وطن سردار سپهبد قاسم سلیمانی در شهرستان شوط روز سه شنبه 13 دیماه ساعت 10/30 صبح در محل مسجد جامع شوط با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.
  • یکشنبه 11 دی 1401 ساعت 11:45
دکتر رئیسی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:
افزایش آمار شیوع کرونا در نقاط مختلف جهان بالابردن سطح مراقبت‌های بهداشتی را ضروری کرده است/ تاکید بر اجرای دقیق طرح‌های پیشگیری هوشمند و کنترل کامل مبادی ورودی کشور
رئیس جمهور با اشاره به افزایش آمار شیوع بیماری کرونا در نقاط مختلف جهان، بر لزوم اجرای دقیق طرح‌های پیشگیری هوشمند از سوی دستگاه‌های مختلف تاکید و اظهار داشت: باید سطح مراقبت‌های بهداشتی را بالاتر ببریم و کسانی که 6 ماه از تزریق آخرین دز واکسن کرونای آنها گذشته، نسبت به تجدید واکسیناسیون اقدام کنند.
  • شنبه 10 دی 1401 ساعت 14:31
معاون فرماندار شوط:سوادآموزی نقش مهمی در توسعه جامعه دارد
معاون فرماندار شوط گفت:مقوله آموزش و سوادآموزی؛ امری ضروری و مهم در جامعه بشری برای دستیابی به توسعه و پیشرفت است.
  • شنبه 10 دی 1401 ساعت 10:40
گزارش تصویری/مراسم راهپیمایی بزرگداشت یوم الله نهم دی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:مراسم راهپیمایی و اجتماع مسیولین و اقشار مختلف مردم بمناسبت بزرگداشت یوم الله نهم دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت/ شهر شوط _میدان ساعت برگزار شد
  • جمعه 9 دی 1401 ساعت 14:30
به مناسبت نهم دی‌ماه گرامیداشت سالروز بصیرت و میثاق امت با ولایت:
آلبوم تصویری: برگزاری میز ارتباطات مردمی در نماز جعه شوط
به مناسبت نهم دی‌ماه گرامیداشت سالروز بصیرت و میثاق امت با ولایت: میز ارتباطات مردمی با حضور فرماندار، امام جمعه،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از اعضای شورای ادارای شهرستان شوط در مسجد جامع شوط در راستای پاسخگویی به درخواست های مردمی برگزار شد.
  • جمعه 9 دی 1401 ساعت 12:00
پیام فرماندارشهرستان شوط به مناسبت حماسه 9 دی
شهروز بابازاده فرماندارشهرستان شوط طی پیامی به مناسبت فرا رسیدن 9 دی ماه روز بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط در این پیام آمده است:
  • جمعه 9 دی 1401 ساعت 08:43