بازگشت ساعات کاری ادارت به روال سابق از فردا
براساس اعلام معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان‌غربی ساعات کار ادارات و دستگاه های اجرایی، شرکت های دولتی، شهرداری ها و بانک ها از ابتدای آبان ماه به روال سابق بر می گردد.
  • شنبه 30 مهر 1401 ساعت 09:39
بررسی مسایل و مشکلات روستای سلیمان کندی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: فرماندار شهرستان شوط با اهالی و ریش سفیدان روستای سلیمان کندی دیدار نموده و مسائل و مشکلات این روستا در خصوص تداخلات اراضی کشاورزی بررسی و مرتفع شد.
  • شنبه 30 مهر 1401 ساعت 09:24
حضوراستاندار آذربایجان غربی در سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد)
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی روز شنبه 30 مهر راس ساعت 9 الی 10:30 با حضور در سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) و از طریق تلفن 111 به‌صورت مستقیم پاسخگوی تماس‌های مردم عزیز خواهد بود
  • شنبه 30 مهر 1401 ساعت 07:00
آغاز بارش ها از روز جمعه در کشور
از روز جمعه شاهد وقوع بارندگی ها در استان های آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، گیلان ، مازندران ، کردستان ، زنجان ، قزوین و حتی مناطقی از شمال کرمانشاه خواهیم بود. بارش ها طی روز های شنبه و یکشنبه گسترده تر شده و اغلب نقاط استان های شمال غربی، غربی و شمالی کشور شاهد بارش خواهند بود.
  • پنج شنبه 28 مهر 1401 ساعت 07:51
نشست با سرمایه گذاران بخش خصوصی کشاورزی:
تصویب ارائه تسهیلات 150 میلیارد ریالی به طرح مهم صنایع تبدیلی
در نشست فرماندار و امام جمعه شهرستان با مهندس کرامتی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی و با حضور سرمایه‌گذاران طرح صنایع تبدیلی، ارائه تسهیلات به مبلغ 150 میلیارد ریال از محل منابع صندوق توسعه ملی به طرح مذکور مورد تصویب قرار گرفت. گفتنی است این طرح با قابلیت اشتغالزایی 60 نفر در محدوده روستای قره‌زمین قرار دارد.
  • پنج شنبه 28 مهر 1401 ساعت 07:49
آیت‌الله رئیسی در جلسه هیئت دولت مطرح کرد:
کنترل بازار با پیگیری عالی‌ترین مسئول دستگاه‌های مربوط و بکارگیری تیم‌های نظارتی حرفه‌ای/ مکلف بودن دستگاه‌های دولتی به تمرکز بر پیشبرد امور کشور و گره گشایی و حل مشکلات مردم
رئیس جمهور انجام به موقع کارها را بارزترین وجه اقتدارآفرینی در کشور توصیف و تصریح کرد: کار و تلاش مضاعف مسئولان در حوزه مسئولیتی خود، بهترین راه مقابله با دشمنی است که امروز از به اغتشاش کشیدن خیابان‌ها ناامید شده و به دنبال بهانه برای ایجاد نارضایتی است.
  • پنج شنبه 28 مهر 1401 ساعت 07:42
برگزاری جلسه قرارگاه امنیت غذایی شهرستان شوط
جلسه مشترک ستاد تنظیم بازار و کارگروه آرد و نان شهرستان شوط (قرارگاه امنیت غذایی) در سال جاری به ریاست رضایی‌اقدم معاون فرماندار و با حضور بخشداران و سایر اعضا برگزار شد.
  • پنج شنبه 28 مهر 1401 ساعت 07:40