جلسه بررسی مسائل و مشکلات آب شرب شهر یولاگلدی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: جلسه بررسی مسائل و مشکلات آب شرب شهر یولاگلدی با حضور بخشدار مرکزی و رئیس آب و فاضلاب شهرستان شوط ،شهردار و شورای اسلامی یولاگلدی برگزار و دراین جلسه‌ رئیس آب و فاضلاب قول رفع مشکل افت فشار آب و اصلاح شبکه آب ضلع شمالی جاده ترانزیتی را دادند.
  • یکشنبه 11 اردیبهشت 1401 ساعت 08:28
#بهار_قرآن
قوت غالب در فطریه
کسی که در کل سال بیشتر برنج استفاده می کند، آیا باید برنج یا مبلغ سه کیلو برنج را برای فطریه محاسبه کند؟ فطریه اگر از گندم، جو، خرما، برنج و مانند اینها یا پول هر کدام داده شود، کفایت می کند و منحصر به قوت غالب شخص نیست.
  • یکشنبه 11 اردیبهشت 1401 ساعت 08:18
بازدید معاون فرماندار شوط به همراه رییس منابع آب شهرستان از مسیل سیلاب ها و واحدهای تولیدی شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: معاون فرماندار شوط به همراه رییس منابع آب شهرستان از واحد تولیدی مشتقات نفتی زمردی و روند لایروبی مسیل قزل یار و زهکش اصلی منتهی به رودخانه زنگمار در روستای قابانباسان بازدید نموده و در روند اجرای این فعالیت ها قرار گرفتند.
  • یکشنبه 11 اردیبهشت 1401 ساعت 07:56
به‌مناسبت عید سعید فطر انجام شد؛
موافقت رهبر انقلاب با عفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان
به‌مناسبت عید سعید فطر، رهبر معظم انقلاب اسلامی با عفو یا تخفیف مجازات 1542 تن از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.
  • شنبه 10 اردیبهشت 1401 ساعت 21:30
استاندار آذربایجان غربی: افراد متخصص به شورای فرهنگی عمومی استان دعوت شوند / در راستای اقناع سازی جامعه در حوزه های فرهنگی تلاش شود / بومی سازی مسائل فرهنگی استان ضروری است
استاندار آذربایجان غربی گفت: مباحث فرهنگی زمان بر بوده و با یک برنامه ریزی بلندمدت، باید در راستای اقناع سازی جامعه در حوزه های فرهنگی تلاش شود.
  • شنبه 10 اردیبهشت 1401 ساعت 19:00