گزارش تصویری
به مناسبت گرامیداشت دهه فجر صورت گرفت؛ اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران در مزار شهدای گمنام شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: در سومین روز از دهه مبارک فجر ، مراسم گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدا در مزار شهدای گمنام شهرستان با غبارروبی مزارشهید گمنام و اهدای گل، پرچم بزرگ جمهوری اسلامی ایران در کنار مزار این شهید به اهتزاز درآمده و با آرمان‌های امام و شهدا تجدید پیمان دوباره بسته شد.این مراسم با حضور فرماندار،امام جمعه،اعضای شورای تامین و اداری ،نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.
  • پنج شنبه 14 بهمن 1400 ساعت 09:14
سومین روز دهه مبارک فجر و گرامیداشت چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی
مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزار شهید گمنام و مزارشهدای شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزار شهید گمنام و مزارشهدای شهرستان شوط بمناسبت دهه مبارک فجربا حضور فرماندار،امام جمعه،اعضای شورای تامین اداری.... انجام شد.
  • پنج شنبه 14 بهمن 1400 ساعت 09:11
سومین روز دهه مبارک فجر و گرامیداشت چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی
افتتاح پروژه آبرسانی به روستاهای عزت آباد و طوره
سومین روز دهه مبارک فجر و گرامیداشت چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی: پروژه آبرسانی به روستاهای عزت آباد و طوره بصورت نمادین روستای طوره با حضور فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،امام جمعه،مدیرکل آب و فاضلاب استان، اعضای شورای تامین و اداری،اهالی روستا افتتاح و به بهره برداری رسید. برای اجرای طرح آبرسانی به روستا های طوره و عزت آباد اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال هزینه شده است.
  • پنج شنبه 14 بهمن 1400 ساعت 09:05
سومین روز دهه مبارک فجر و گرامیداشت چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی
طرح احداث کارخانه بتن آماده شهرستان شوط(شهرداری شوط)
سومین روز دهه مبارک فجر و گرامیداشت چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی:طرح احداث کارخانه بتن آماده شهرستان شوط(شهرداری شوط) با حضور فرماندار،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،امام جمعه،شهردار و اعضای شورای اسلامی شوط و ادارات کلنگ زنی شد. پروژه کارخانه بتن آماده شهرداری شوط در زمینی به مساحت 4000 مترمربع و اعتبار پیش بینی شده برای احداث و راه اندازی در فاز اول به مبلغ 70 میلیارد ریال می باشد.
  • پنج شنبه 14 بهمن 1400 ساعت 08:58
سومین روز ازدهه مبارک فجر و گرامیداشت چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی
افتتاح پروژه زیرسازی و آسفالت ریزی کامل مسکن مهر شوط
به گزرش روابط عمومی فرمانداری شوط : در سومین روز ازدهه مبارک فجر و گرامیداشت چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی: پروژه زیرسازی و آسفالت ریزی کامل مسکن مهر شوط با حضور فرماندار،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،امام جمعه،شهردار و اعضای شورای اسلامی شوط و ادارات...افتتاح و به بهره برداری رسید. شایان ذکر است برای اجرای زیرسازی و آسفالت معابر مسکن مهر 668 واحدی ( مجتمع مسکونی ایستی سو ) در مجموع بیش از 21 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری شوط هزینه شده است
  • پنج شنبه 14 بهمن 1400 ساعت 08:53
اطلاعیه بمناسبت دهه مبارک فجر و گرامیداشت چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛
اجرای برنامه میز خدمت و تکریم ارباب رجوع در شهر شوط
بمناسبت دهه مبارک فجر و گرامیداشت چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛اجرای برنامه میز خدمت و تکریم ارباب رجوع در مسجد جامع شهر شوط برگزار شد
  • پنج شنبه 14 بهمن 1400 ساعت 08:42
در راستای حل مشکلات مردم :
بازدید سرزده و شبانه بابازاده سرپرست فرمانداری شوط از بیمارستان شهدای شوط
این بازدید شبانه در راستای بررسی مسائل و مشکلات و درخواست های مراجعه کنندگان به اورژانس که با توجه به کمبود پزشک در اورژانس و کثرت ، ازدحام مراجعین برای ویزیت بیماران که موجبات نارضایتی رافراهم آورده بود صورت گرفتسرپرست فرمانداری شهرستان بمنظور رفع مشکلات و افزایش تعداد پزشکان بخش اورژانس بیمارستان شوط دستورات لازم را صادر نمود و مقرر شد رییس دانشگاه علوم پزشکی استان در اسرع وقت تمهیدات لازم را معمول نمایند. 13بهمن ماه 1400 ساعت 23/30 شب
  • چهارشنبه 13 بهمن 1400 ساعت 23:30
پویش " من انقلابی ام " با محوریت جشن ملی 1400 انقلاب اسلامی ایران
از عموم‌ علاقه مندان دعوت می شود آثار خود شامل( شعر - دل نوشته - عکس - نقاشی و ...) را با موضوع دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تا تاریخ 20 بهمن 1400 با قید نام و نام‌خانوادگی و شماره تماس از طریق فضای مجازی به شماره 09143615039 ارسال نمایند. به رسم یادبود به برگزیدگان نهایی به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد .
  • چهارشنبه 13 بهمن 1400 ساعت 20:30
گرامیداشت دهه مبارک فجر
برگزاری مسابقات تنیس روی میز جام فجر یادواره سردار شهید سلیمانی ویژه کارمندان با حضور مسئولین
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : مسابقات تنیس روی میز جام فجر یادواره سردار شهید سلیمانی ویژه کارمندان با حضور مسئولین برگزار شد.
  • چهارشنبه 13 بهمن 1400 ساعت 17:30
گزارش تصویری/دومین روز دهه مبارک فجر
دیدار و سرکشی از خانواده های رهجویان شهرستان شوط توسط فرماندار،فرمانده هان سپاه و انتظامی، کمیته امداد امام (ره)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: در دومین روز از دهه فجر از خانواده های رهجویان شهرستان شوط توسط فرماندار،فرمانده هان سپاه و انتظامی، کمیته امداد امام (ره) دیدار و سرکشی شد.
  • چهارشنبه 13 بهمن 1400 ساعت 16:00