در راستای حفاظت از اراضی کشاورزی منطقه آزاد ماکو صورت گرفت:
توقف 34 مورد تغییر کاربری غیر مجاز در یک ماهه اخیر
به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، در راستای حفظ کاربری اراضی کشاورزی منطقه، در فروردین ماه سال جاری و در پی پایش نیروی های یگان حفاظت و کارشناسان امور اراضی، به استناد تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی از 34 مورد تغییر کاربری غیر مجاز جلوگیری و برخورد قانونی گردید.
  • دوشنبه 12 اردیبهشت 1401 ساعت 12:00
پیام فرماندار شوط بمناسبت سالروز شهادت استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری و هفته بزرگداشـت مقام معلم
شهروز بابازاده ‍ فرماندار شهرستان شوط در پیامی، فرا رسیدن سالروز شهادت استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری و هفته بزرگداشـت مقام معلم را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط، متن پیام به شرح زیر است.
  • دوشنبه 12 اردیبهشت 1401 ساعت 08:10
#بهار_قرآن
شکرانه ماه رمضان
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: نماز روز عید فطر به یک معنا شکرانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی نعمت الهی در ماه رمضان است. در نماز عید فطر بارها به خداوند عرض میکنیم: ما را به آن بهشت مصفای ایمان و اخلاق و عمل که این برگزیدگان را در آن جا دادی، وارد کن. از آن دوزخ عمل، اخلاق و عقیده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی ناشایست که عزیزان عالم خلقت را از آن محفوظ نگاه داشتی، ما را خارج کن. این هدف بزرگ را از خدا طلب میکنیم و خودِ ما هم البته وظیفه داریم که در این صراط مستقیم بمانیم.
  • دوشنبه 12 اردیبهشت 1401 ساعت 05:30
فرماندار شهرستان شوط: براساس قانون تکدی گری و سوء استفاده ابزاری از کودکان جرم محسوب می شود/فرهنگ سازی وآگاه سازی به جامعه در دستور کار قرار اعضای کارگروه قرار گیرد
فرماندار شهرستان شوط براساس قانون تکدی گری و سوء استفاده ابزاری از کودکان جرم محسوب می شود،گفت؛ یکی از مهمترین مشکلات تکدی‌گری وجود مجموعه‌های سازمان یافته برای ایجاد درآمد از این طریق است که لازم است نهادهای نظارتی، افراد متکدی را شناسایی و برخورد جدی کنند.
  • یکشنبه 11 اردیبهشت 1401 ساعت 23:00
با تصویب دولت میزان افزایش ضریب حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1401 تعیین شد
در جلسه امروز هیأت وزیران به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، میزان افزایش ضریب حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1401 تعیین شد.
  • یکشنبه 11 اردیبهشت 1401 ساعت 21:30
بررسی مسایل و مشکلات آب شرب روستای صوفی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: در راستای مشکل آب شرب روستای صوفی؛محمدزاده بخشدار مرکزی شوط به همراه رییس آب و فاضلاب شهرستان با حضور در روستای صوفی به بررسی مسائل و مشکلات مربوط به چاه تامین آب شرب روستا پرداخته و ضمن بحث و گفتگو با اهالی تصمیماتی در این زمینه گرفته شد.
  • یکشنبه 11 اردیبهشت 1401 ساعت 15:30
بمناسبت فرا رسیدن 12 اردیبهشت ماه،سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و گرامیداشت مقام معلم؛
گزارش تصویری/دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهدای فرهنگی شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط :بمناسبت فرا رسیدن 12 اردیبهشت ماه،سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و گرامیداشت مقام معلم از خانواده معظم شهدای فرهنگی شهرستان شوط با حضورامام جمعه، فرماندهان نظامی و انتظامی، روسای آموزش و پرورش ، بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوط دیدار و تجلیل شد. /خانواده معظم شهید مقصود بابازاده/خانواده معظم شهید عباس داداش زاده/
  • یکشنبه 11 اردیبهشت 1401 ساعت 11:00