استاندار: ارتقای شاخص های اقتصادی آذربایجان غربی یک ضرورت جدی است/ روند سرمایه گذاری باید تسهیل شود/ حمایت از تولید برای افزایش اشتغال یک راهبرد اساسی است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت های ویژه استان در بخش های مختلف، ارتقای شاخص های اقتصادی برای بهبود وضعیت توسعه را یک ضرورت جدی دانست.
  • دوشنبه 30 خرداد 1401 ساعت 07:24
وزیر کشور : کسی که تخم‌مرغ‌ها را در سبد آمریکا می‌گذارد، به پیشرفت کشور اعتقادی ندارد
احمد وحیدی صبح امروز - دوشنبه 30 خرداد - در همایش «حکمرانی مردمی در گفتمان عدالت و جمهوریت» اظهار کرد: گفتمان‌ها پیش از اینکه خلق شوند، کشف می‌شوند، گفتمان‌ها دارای زمان و مکان هستند.
  • دوشنبه 30 خرداد 1401 ساعت 07:22
#انتصاب
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربى منصوب شد
با حکم استاندار آذربایجان غربی "جواد کرمى" به عنوان سرپرست معاونت هماهنگى امور اقتصادی استاندارى آذربایجان غربى منصوب شد
  • دوشنبه 30 خرداد 1401 ساعت 07:20
رئیس‌جمهور در سالگرد انتخابات 28 خرداد1400:
حضور در میان مردم و پیگیری کار آن‌ها را به شرکت در جلسات نمادین ترجیح می‌دهم
رئیس جمهور با مرور معانی ضمنی و دلالت‌های انتخاب مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته، این انتخابات را تأکید مجدد مردم به اجرای آرمان‌های اصیل انقلاب در حوزه عدالت‌گستری و مبارزه با فقر، فساد و تبعیض دانست.
  • یکشنبه 29 خرداد 1401 ساعت 08:41
معاون استاندار: بدون اغماض با متخلفان در بازار برخورد می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: نهادهای مسئول برخورد جدی و بدون اغماض با تخلفات در بازار استان به ویژه حوزه نان و اقلام مهم مصرفی مردم داشته باشند. نادر صادقی در جلسه ستاد تنظیم بازار آذربایجان غربی افزود: در این خصوص باید مدیران و مسوولان اتحادیه های مربوطه هم توجه ویژه ای داشته باشند و درصورت تخلف اتحادیه ها، با آنان هم باید با جدیت برخورد شود.
  • یکشنبه 29 خرداد 1401 ساعت 08:38
به ریاست دکتر رئیسی مصوب شد؛ تصویب آیین نامه اجرایی نحوه تسویه مطالبات و بدهی‌های قطعی شهرداری‌ها
در جلسه بعدازظهر روز یکشنبه هیات دولت که به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، آیین نامه اجرایی نحوه تسویه مطالبات و بدهی های قطعی شهرداری ها با دستگاه های اجرایی، تأمین اجتماعی و بانک ها از طریق مبادله اراضی و املاک به تصویب رسید.
  • یکشنبه 29 خرداد 1401 ساعت 07:54
فرماندار شهرستان شوط: توانمند سازی جامعه هدف کمیته امداد باید در دستور کار این نهاد باشد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط، رییس کمیته امداد شهرستان شوط با حضور در دفتر فرماندار شهرستان با وی دیدار و گفتگو نمود.
  • یکشنبه 29 خرداد 1401 ساعت 07:51
فرماندار شوط: در راستای تبلیغ فرهنگ دینی در جامعه، همکاری و حمایت همه دستگاه های اجرایی لازم و ضروری است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط، مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی به اتفاق رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با حضور در محل فرمانداری با شهروز بابازاده فرماندار شوط پیرامون موضوعات فرهنگی و تبلیغی دیدار و گفتگو کرد.
  • یکشنبه 29 خرداد 1401 ساعت 07:50