استاندارخبر داد؛ تخصیص بیش از 2200 میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به آذربایجان غربی/ اجرای 15 سفر شهرستانی در کمتر از یکسال/ کاهش نرخ بیکاری در استان
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به توجه ویژه رییس جمهورمحترم و دولت سیزدهم به توسعه استان گفت: در همین راستا، تاکنون 2 هزار و 225 میلیارد تومان از اعتبارات سفر به استان تخصیص داده شده که رقمی قابل توجه در بین استان‌های کشور به شمار می‌رود.
  • سه شنبه 8 شهریور 1401 ساعت 10:24
استاندار آذربایجان غربی در جلسه شورای اداری استان (1): برای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن کرده ایم / پایانه ها و گمرکات متعدد در مرزهای استان زمینه ساز توسعه تجارت بین الملل است
استاندار آذربایجان غربی گفت: برای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن کرده ایم و دستگاههای متولی ملزم به حمایت حداکثری از سرمایه گذاران هستند.
  • سه شنبه 8 شهریور 1401 ساعت 10:17
#داده_نما | رئیس‌جمهور در میدان؛ پاسخگو به مردم و رسانه‌ها
بر اساس آمارها رئیس‌جمهور به‌طور میانگین هر 12 روز در یک گفتگو یا نشست خبری شرکت کرده‌است
نشست خبری آیت‌الله رئیسی با حضور رسانه‌های داخلی و خارجی امروز ساعت 11 برگزار خواهد شد
  • دوشنبه 7 شهریور 1401 ساعت 11:05
بمناسبت روز کارمند و گرامیداشت هفته دولت:
آیین تجلیل از کارمندان ادارات شهرستان شوط
  • دوشنبه 7 شهریور 1401 ساعت 11:03
فرماندار شوط:هر چه مساجد و فعالیت های فرهنگی و هنری در سطح مساجد تقویت شود
فرماندار شوط خاطر نشان کرد:هر چه مساجد و فعالیت های فرهنگی و هنری در سطح مساجد تقویت شود، توطئه های دشمنان در دور کردن نسل جوان از ارزش های اسلامی نیز خنثی می شود.
  • دوشنبه 7 شهریور 1401 ساعت 10:54
ششمین روز از هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر
افتتاح و بهره‌برداری از طرح های عمران شهری مرگنلر(اجرای بتن پلاک)
بمناسبت گرامیداشت هفته دولت ،طرح های عمران شهری مرگنلربا حضور امام جمعه ،معاون فرماندار ،بخشدار قره قویون ،شهردارمرگنلر ،مسئولین افتتاح و به بهره برداری رسید گفتنی است:طرح های عمران شهرداری مرگنلر در قالب اجرای عملیات نصب بتن پلاک و ست ورزشی با حجم عملیات 2500 متر با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید. #هفته_دولت #دولت_مردمی #دانش_پیشرفت .
  • دوشنبه 7 شهریور 1401 ساعت 10:46