بمناسبت دهه مبارک فجر، با حضور علما، شعرا و علاقه مندان به عرصه شعر و ادب:
مراسم شب شعر فجر علوی با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو،فرماندار،امام جمعه،فرماندهان نظامی و انتظامی،مسئولین ادارات در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: مراسم شب شعر فجر علوی با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو،فرماندار،امام جمعه،فرماندهان نظامی و انتظامی،مسئولین ادارات در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.
  • سه شنبه 19 بهمن 1400 ساعت 19:00
دکتر رضائیه آزادی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شوط
دریافت واکسن کرونا برای کودکان 9 تا 12 سال، ایمن و لازم است
دریافت واکسن کرونا برای کودکان 9 تا 12 سال، ایمن و لازم است و از خانواده‌ها دعوت می‌کنیم تا برای واکسیناسیون فرزندان خود اقدام کنند.
  • سه شنبه 19 بهمن 1400 ساعت 13:52
گزارش تصویری
بازدید مشترک واحد بهداشت محیط و کارشناسان جهاد کشاورزی از نانوایی های شهر شوط
کارشناسان سلامت محیط، اداره اماکن، نیروی انتظامی در راستای اجرای دستورالعمل های بهداشتی از نانوایی های شهر شوط درجهت کنترل کیفیت نان و شرایط بهداشتی محل پخت و نظارت بر وزن نان و چانه خمیر بازدید نمودند.
  • سه شنبه 19 بهمن 1400 ساعت 13:41
هشتمین روز دهه مبارک فجر؛
🔻افتتاح فاز اول کارخانه تولید انواع پارچه‌های نبافته با برند ملت‌بلون با سرمایه گذاری بخش خصوصی داخلی و خارجی
فاز اول کارخانه تولید انواع پارچه‌های نبافته با برند ملت‌بلون با سرمایه گذاری بخش خصوصی داخلی و خارجی با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو،‌فرماندار ، امام جمعه شهرستان شوط و جمعی از مسئولین منطقه افتتاح و به بهره برداری رسید.
  • سه شنبه 19 بهمن 1400 ساعت 13:23
گرامیداشت دهه مبارک فجر
بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستای حسینعلی کندی کرد شهرستان شوط
همزمان با هشتمین روز از گرامیداشت دهه فجر ، باحضور ‌فرماندار ،امام جمعه شوط و جمعی از مسئولین محلی پروژه گازرسانی به روستای حسینعلی کندی کرد شهرستان شوط به بهره برداری رسید.
  • سه شنبه 19 بهمن 1400 ساعت 13:21
گرامیداشت دهه مبارک فجر
آیین کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پروژه های عمرانی کشاورزی شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: همزمان با هشتمین روز از گرامیداشت دهه فجر ، باحضور معاون‌فرماندار ، بخشدار مرکزی و رییس جهاد کشاورزی پروژه های عمرانی جهاد کشاورزی کلنگ زنی شدند. این طرح ها در قالب انتقال آب با لوله،احداث استخر ذخیره آب کشاورزی،پوشش بتنی کانال آب زراعی،لایروبی و مرمت قنات بوده که با اعتباری بالغ بر 1/7 میلیارد تومان بصورت نمادین در روستای تیمورآباد شهرستان شوط اجرا شد.
  • سه شنبه 19 بهمن 1400 ساعت 13:19
سرپرست فرمانداری شهرستان شوط:
با وجود تجربیات سال گذشته امسال این آئین 22 بهمن ماه به بهترین شکل ممکن برگزار می‌شود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ جلسه برنامه ریزی و هماهنگی راهپیمایی خوررویی 22 بهمن ماه شهرستان شوط با حضور فرماندار ،امام جمعه، اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 19 بهمن 1400 ساعت 13:18
گرامیداشت دهه فجر چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛
تحویل همزمان 720 جلد سند مالکیت مسکونی در روستا‌ها و شهر‌های شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ امسال 720 جلد سند مالکیت مسکونی صادر و به متقاضیان داده شد که با اعطای این اسناد تعداد 7700 جلد سند مالکیت مسکونی تابحال به مالکان در شهرستان شوط تحول داده شده است.شایان ذکر است؛یک جلد سند مالکیت مسکونی بصورت نمادین در روستای خوک توسط فرماندار و امام جمعه و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تحویل داده شد.
  • سه شنبه 19 بهمن 1400 ساعت 09:20