اطعام مهدوی
مراکز نیکوکاری سراسر کشور
  • چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 08:40
بررسی مسایل فرهنگی شهرستان شوط در حوزه امر به معروف و نهی از منکر و ماه مبارک رمضان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: حجت الاسلام والمسلمین جباری امام جمعه شهرستان شوط به همراه جناب سرهنگ قلیزاده دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکرو جناب آقای نصراله زاده رئیس ستاد اقامه نماز شهرستان شوط با همراهی اعضای دفتر امام جمعه با حضور در ساختمان فرمانداری شهرستان شوط با جناب آقای شهروز بابازاده دیدار نمودند در حاشیه این دیدار مسایل فرهنگی شهرستان شوط در حوزه امر به معروف و نهی از منکر و ماه مبارک رمضان مورد بررسی قرار گرفت .
  • چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 08:36
معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان شوط
توصیه های پلیسی بمناسبت بازگشایی مدارس
معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان شوط بمناسبت بازگشایی توصیه های پلیسی ارایه نمود.
  • چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 08:08
نیت خدایی در روزه
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: شرط روزه، نیّت است. نیّت یعنی این عمل را، این حرکت را، این امساک و تمرین را، جهت دادن برای خدا، در راه خدا، به خاطر انجام دستور الهی. این است که به هر کاری ارزش می‌بخشد... یعنی از بعد از لحظه‌ی طلوع فجر - تا آخر روز به طور دائم به خاطر این نیّت، در حال عبادتید. اگر هم بخوابید، عبادت می‌کنید. همین‌طور راه بروید، عبادت می‌کنید. 1376/10/12 🏷 #بهار_قرآن 🌙 پیامک ویژه سحرهای ماه مبارک رمضان؛ هر روز در👇 @ Khamenei_irNews
  • چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 08:04
وحیدی وزیر کشور:
فوتی‌های تصادفات جاده‌ای 23 درصد کاهش یافت
🔹سفرهای نوروزی با رعایت مقررات بهداشتی انجام شد و این در حالی است که بر اساس گزارش‌ها، سفرهای تعطیلات نوروزی 50 درصد افزایش داشته است. با مدیریت مناسب نیروی انتظامی، شاهد کاهش 23 درصدی فوت ناشی از تصادفات جاده‌ای بوده ایم.
  • سه شنبه 16 فروردین 1401 ساعت 15:00
بررسی مسائل و مشکلات حق آبه کشاورزان روستای کش آرخی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: مسائل و مشکلات حق آبه کشاورزان روستای کش آرخی توسط معاون فرماندار،بخشدار مرکزی،روسای جهاد کشاورزی و منابع آب شهرستان شوط مورد بررسی قرار گرفته و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ گردید.
  • سه شنبه 16 فروردین 1401 ساعت 13:30
برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:اولین جلسه شورای اداری شهرستان شوط با حضور فرماندار،امام جمعه، رییس دادگستری،بخشداران و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار شد. شایان ذکر است :این جلسه با ایراد سخنرانی توسط فرماندار،امام جمعه،رییس دادگستری -ارائه گزارش توسط ادارات ؛ شهرداری شوط، جهادکشاورزی،میراث فرهنگی،گردشگری،صنایع دستی برگزار شد.
  • سه شنبه 16 فروردین 1401 ساعت 12:00
گزارش تصویری/ اولین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شوط
جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شوط به ریاست حجت الاسلام والمسلمین جباری امام جمعه شهرستان شوط و با حضور معاون فرماندار و اعضای ستاد در دفتر امام جمعه برگزارشد.
  • سه شنبه 16 فروردین 1401 ساعت 08:28
بازنشر؛
آگهی مزایده کتبی استانداری استان آذربایجان غربی
استانداری آذربایجان غربی درنظردارد تعدادی ازماشین آلات سبک وسنگین باری وسواری خود را ازطریق سامانه سایت الکترونیکی دولت با شرایط ذیل به فروش برساند متقاضیان می توانند برابر شرایط اعلامی اقدام لازم را انجام دهند.
  • سه شنبه 16 فروردین 1401 ساعت 08:25
رهبردین: محصولات گوشتی با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار مردم قرار گیرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: باید به سمت تبدیل کشتارگاههای سنتی به صنعتی حرکت کنیم.
  • سه شنبه 16 فروردین 1401 ساعت 08:20