دیدار مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ره استان آذربایجان غربی با بابازاده فرماندار شهرستان شوط
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری؛" ،عزتی" مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان با "شهروز بابازاده" فرماندار شهرستان شوط دیدار و گفتگو کرد.
  • شنبه 9 مهر 1401 ساعت 14:01
#مشق_احسان
اهدای یک هزار بسته نوشت‌افزار ایرانی توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ره به دانش آموزان شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: یک هزار بسته نوشت‌افزار ایرانی توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ره در مناطق کم‌برخوردار استان آذربایجان غربی (شهرستان شوط) اهدا شد.
  • شنبه 9 مهر 1401 ساعت 12:30
پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط به مناسبت روز جهانی سالمندان
شهروز بابازاده فرماندار شوط در پیامی به مناسبت نهم مهرماه روز جهانی سالمند این روز را به همه شهروندان ارشد شهرستان تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ، متن پیام بدین شرح است:
  • شنبه 9 مهر 1401 ساعت 09:35
گرامیداشت 7مهر ؛ روز آتش نشانی و خدمات ایمنی
بازدید از قسمت های مختلف آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شوط
بمناسبت گرامیداشت 7مهر ؛ روز آتش نشانی و خدمات ایمنی: از قسمت های مختلف آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شوط با حضور بابازاده فرماندارشهرستان شوط ،معاون فرماندار،بخشدار مرکزی ،شهردار و شورای اسلامی شوط بازدید شد
  • شنبه 9 مهر 1401 ساعت 09:15
اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان شوط
نماز عبادی سیاسی جمعه به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین جباری امام جمعه شهرستان شوط و با حضور فرماندار و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
  • جمعه 8 مهر 1401 ساعت 09:31
8 مهرماه برابر با 30سپتامبر "روز جهانی ناشنوایان" گرامی باد
ناشنوایان گرچه نمی‌توانند با گوشهایشان بشنوند، اما با هزاران دریافتهای قلبی صداهایی را می شنوند که ما شنوایان نمی شنویم صداقت و راستی که شاید آرزوی فریاد آن را دارید در ضربان حیاتتان می تپد و شما می شنوید، نه با حس شنواییتان، بلکه با تمام وجودتان 8 مهرماه برابر با 30سپتامبر "روز جهانی ناشنوایان" گرامی باد
  • جمعه 8 مهر 1401 ساعت 09:28