معاون فرماندار شوط:
با بازگشایی مدارس از 14 فروردین ماه، رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی از سوی دانش‌آموزان و معلمان در مدارس برای مقابله با شیوع مجدد ویروس کرونا بسیار ضروری است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛اولین جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست رضایی معاون فرماندار و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.
  • پنج شنبه 18 فروردین 1401 ساعت 20:11
اطلاعیه مهم کشاورزان محترم پایاب سدماکو
  • پنج شنبه 18 فروردین 1401 ساعت 20:09
رساله نماز و روزه، مسأله 793
حکم کسی که بفهمد روزه برایش ضرر دارد ‌
حکم کسی که بفهمد روزه برایش ضرر دارد ‌ کسی که معتقد است روزه برای او ضرر ندارد، اگر روزه بگیرد و بعد از مغرب بفهمد روزه برای او ضرر داشته است، روزه‌اش باطل است و باید قضای آن را به جا آورد. رساله نماز و روزه، مسأله 793 رسانه KHAMENEI.IR به‌مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، احکام روزه‌داری مطابق با فتوای حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را به مرور منتشر میکند.
  • پنج شنبه 18 فروردین 1401 ساعت 20:07
هشدار هواشناسی سطح نارنجی-شماره 1
  • پنج شنبه 18 فروردین 1401 ساعت 20:04
جلسه کمیته تخصصی کرونا به ریاست دکتر مخبر برگزار شد؛
تأکید بر ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی و پیشگیرانه در مدارس و دانشگاه ها
دکتر محمد مخبر در این جلسه با اشاره به بازگشایی مدارس و دانشگاه ها بر ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی و پیشگیرانه در مدارس و دانشگاه ها تأکید کرد و گفت: ضروری است تمامی دستورالعمل های ابلاغی و پروتکل های مصوب با قاطعیت به اجرا گذاشته شود و اقدامات لازم برای حفظ سلامت و جان دانش آموزان و دانشجویان با جدیت اتخاذ گردد.
  • چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 19:00
بازدید از طرح احداث استخرقنات جعفرآباد و مرمت کانال مشترک بین مزارع روستای کندال
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: رضایی معاون فرماندار شوط از طرح احداث استخرقنات جعفرآباد و مرمت کانال مشترک بین مزارع روستای کندال بازدید نمودند. شایان ذکر است : این طرح توسط سازمان منطقه آزاد و با نظارت فرمانداری در قالب تفاهم نامه ای اجرا و با اعتبار 130 میلیون تومان و با مشارکت اهالی در حال اتمام و تکمیل می باشد.
  • چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 13:00
با ریاست فرماندار شوط:
برگزاری جلسه کارگروه تامین مسکن شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : جلسه کارگروه تامین مسکن شهرستان شوط به ریاست بابازاده فرماندار و اعضای کارگروه راس ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخه 17/01/1401 در محل فرمانداری برگزار شد. در این جلسه در خصوص جهش تولید مسکن،تامین مسکن محرومین و طرح اقدام ملی بحث و تبادل نظر و تصمیماتی نیز در این زمینه اتخاذ شد.
  • چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 11:00
آیین کلنگ زنی زمین چمن مصنوعی آموزشگاه حضرت مریم (س) شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : آیین کلنگ زنی زمین چمن مصنوعی آموزشگاه حضرت مریم (س) شهرستان شوط با حضور فرماندار،امام جمعه و مدیر آموزش و پرورش برگزار شد. شایان ذکر است: این طرح با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان در زمینی به مساحت 550 مترمربع در محوطه آموزشگاه احداث خواهد شد.
  • چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 11:00
آیین کلنگ زنی سالن ورزشی آموزشگاه دخترانه گلستان شهرستان شوط
به گزرش روابط عمومی فرمانداری شوط: آیین کلنگ زنی سالن ورزشی آموزشگاه دخترانه گلستان شهرستان شوط با حضور فرماندار،امام جمعه و مدیر آموزش و پرورش برگزار شد. شایان ذکر است : این طرح با اعتباری بالغ بر 2/5 میلیارد تومان در زمینی به مساحت 800 مترمربع در محوطه آموزشگاه احداث خواهد شد.
  • چهارشنبه 17 فروردین 1401 ساعت 10:30