وزیر کشور :
شرایط امنیتی پایدار و خوبی در سراسر کشور داریم/ دشمن از معاندان و اغتشاشگران حمایت می کند
وحیدی در مراسم تقدیر از عملکرد استاندار تهران با مهم خواندن مسائل توسعه ای و عمرانی استان تهران با توجه به مرکزیت این استان در کشور، اظهار کرد: مجموع اقدامات و برنامه های استان بایستی همواره سطح توسعه اقتصادی و اجتماعی استان را ارتقا بخشد و در این زمینه استاندار تهران با تمام ظرفیت فعالیت کرد.
  • سه شنبه 24 آبان 1401 ساعت 12:24
فرماندار شوط:
هفته بسیج یادآور رشادت‌ها، ایثار و فداکاری های رزمندگان اسلام است/ همکاری و مشارکت تمام مدیران دستگاه های اجرایی در برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان الزامی می باشد.
فرماندار شوط در این جلسه گفت: هفته بسیج یادآور رشادت‌ها، ایثار و فداکاری های رزمندگان اسلام است، سرافرازی و پیشرفت کنونی کشور مرهون از جان گذشتگی‌های بسیجیان ماست و تمام مدیران دستگاه های اجرایی در برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان مشارکت فعال داشته باشند.
  • سه شنبه 24 آبان 1401 ساعت 10:17
روز سه شنبه 24 آبان ماه 1401 انجام می گیرد؛
حضور تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی استان در سامد
تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی استان جهت پاسخگویی به درخواست‌ها، مسائل و مشکلات مردم در سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) حضور خواهند داشت.
  • سه شنبه 24 آبان 1401 ساعت 08:12
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی:
حضور ایثارگران در دستگاههای اجرایی یک ظرفیت گرانقدر است
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: حضور ایثارگران در دستگاههای اجرایی یک ظرفیت گرانقدر برای جامعه و مجموعه دولت است.
  • سه شنبه 24 آبان 1401 ساعت 08:11
در جلسه هیئت دولت صورت گرفت؛
ماموریت رئیس جمهور به وزیر ارتباطات برای رفع موانع کسب و کارها در بستر اقتصاد دیجیتال
آیت الله رئیسی وزیر ارتباطات را مامور کرد وضعیت کسب و کارها در بستر اقتصاد دیجیتال را به دقت رصد و مشکلات و مانع احتمالی پیش‌روی کسب و کارها با سرعت و جدیت پیگیری و رفع کند.
  • دوشنبه 23 آبان 1401 ساعت 08:36
اقدام ملی مسکن
شناسایی اراضی ملی داخل محدوده شهر شوط جهت احداث طرح اقدام ملی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: از اراضی ملی داخل محدوده شهر شوط جهت احداث طرح اقدام ملی و جهش تولید مسکن توسط فرماندار شهرستان شوط ، مدیر امور اراضی و املاک سازمان منطقه آزاد تجاری ماکو و ادارات مرتبط بازدید شد
  • یکشنبه 22 آبان 1401 ساعت 14:01
کمیته تامین مسکن شوط
فرماندار شوط: طرح مسکن ملی در شهرستان شوط باید به صورت جدی ازسوی همه مسئولین پیگیری شود.
شهروز بابازاده فرماندار شهرستان شوط با اشاره به سیاست های دولت مردمی سیزدهم در خصوص تامین مسکن مردم افزود: طرح مسکن ملی در شهرستان شوط باید به صورت جدی ازسوی همه مسئولین پیگیری شود.
  • یکشنبه 22 آبان 1401 ساعت 13:43
روز دوشنبه 23 آبان ماه 1401 انجام می گیرد؛
حضور تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی استان در سامد
تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی استان جهت پاسخگویی به درخواست‌ها، مسائل و مشکلات مردم در سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) حضور خواهند داشت.
  • یکشنبه 22 آبان 1401 ساعت 10:55