وزیر نیرو فردا به آذربایجان غربی سفر می کند
وزیر نیرو فردا شنبه به همراه هیاتی از معاونین این وزارتخانه فردا به استان آذربایجان غربی سفر می کند.
  • جمعه 31 تیر 1401 ساعت 23:00
سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد؛ خزانه مقروض در پایان دولت گذشته/ 60 هزار میلیارد تومان تخصیص بدون وجود منابع
سازمان برنامه و بودجه در توصیف شرایط اقتصاد کشور در زمان تحویل به دولت سیزدهم اعلام کرد: در پایان دولت قبل حدود 60 هزار میلیارد تومان تخصیص بدون وجود منابع در خزانه گیر کرده بود؛ یعنی دولت سیزدهم خزانه خالی نه بلکه خزانه مقروض را تحویل گرفت.
  • جمعه 31 تیر 1401 ساعت 19:30
گزارش تصویری/میز ارتباطات مردمی ویژه پایگاه اقامه نماز جمعه شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: میز ارتباطات مردمی ویژه پایگاه اقامه نماز جمعه شهرستان شوط با حضور روسای محترم ادارات شهرستان ‌شوط در جهت پاسخگویی به سوالات مردم(مخابرات،برق،بهداشت و درمان)در محل مسجد جامع برگزار شد.
  • جمعه 31 تیر 1401 ساعت 14:00
رئیس جمهور در نخستین جلسه شورای عالی جهاد سازندگی: جهادسازندگی جزئی از ذات و هویت انقلاب اسلامی است/
رئیس جمهور با تاکید بر ظرفیت بالای شورای‌عالی جهادسازندگی در ایجاد همگرایی ملی برای پیشرفت و آبادانی کشور، گفت: شورای‌عالی جهادسازندگی به دور از توسعه تشکیلاتی با کمترین هزینه و بالاترین بهره‌وری، ظرفیت‌های ساختار اداری کشور را در کنار نهادهای انقلابی و گروه‌های جهادی مردمی به میدان بیاورد تا کارِ جدیدی برای آبادانی کشور و پیشرفت و عدالت انجام شود.
  • جمعه 31 تیر 1401 ساعت 07:51
افتخاری دیگر برای ورزش شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شوط : آریا تایتی با شکستن رکورد ایران با پرتاب وزنه 14.88 متر در رده سنی نونهالان به مربیگری مهدی محمد پور اقدم و سرپرستی حامد علی نژاد قهرمان استان شد و به مسابقات کشوری راه یافت.
  • جمعه 31 تیر 1401 ساعت 07:31
بازدید فرماندار شهرستان شوط و هئیت همراه از واحد شن و ماسه خلیل‌نژاد
بابازاده فرماندار شهرستان شوط در چارچوب بازدیدهای هفتگی از واحدهای تولیدی شهرستان به همراه مسئولین و کارشناسان مربوطه، ضمن بازدید از واحد تولیدی شن و ماسه خلیل‌نژاد واقع در سه‌راهی قره‌آغاج، از نزدیک در جریان مشکلات واحد تولیدی قرار گرفت و برای حل آنها از جمله تأمین سوخت و صدور مجوز برداشت از معدن، دستوراتی را صادر نمود.
  • پنج شنبه 30 تیر 1401 ساعت 12:00
بازدید فرماندار شهرستان شوط و هیئت همراه از واحد تولیدی هادی بتن
بابازاده فرماندار شهرستان شوط در معیت مسئولین و کارشناسان ذیربط، با بازدید از واحد تولیدی هادی بتن واقع در محدوده روستای قره‌آغاج، در جریان نحوه فعالیت این واحد تولیدی قرار گرفت و برای حل مشکلات آن از جمله بدهی‌های مالیاتی، کمبود نقدینگی و تمدید مجوز، دستوراتی را صادر نمود.
  • پنج شنبه 30 تیر 1401 ساعت 11:30
بازدید فرماندار شهرستان شوط و هئیت همراه از واحد تولیدی آجر سفال قزل دانه
بابازاده فرماندار شهرستان شوط به همراه مسئولین و کارشناسان مربوطه، ضمن بازدید از کارخانه تولید آجر سفال قزل دانه واقع در سه‌راهی روستای طوره و آشنایی با روند فعالیت آن، از نزدیک در جریان مشکلات واحد تولیدی قرار گرفت و برای حل آنها از جمله صدور مجوز برداشت مواد اولیه و تأمین منبع آب شرکت، دستوراتی را صادر نمود.
  • پنج شنبه 30 تیر 1401 ساعت 11:00
اطلاعیه؛برگزاری میز ارتباطات مردمی ویژه پایگاه اقامه نماز جمعه شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: در راستای برگزاری میز ارتباطات مردمی ویژه پایگاه اقامه نماز جمعه شهرستان شوط میز خدمت با حضور روسای محترم ادارات شهرستان ‌شوط در جهت پاسخگویی به سوالات مردم/شرکت توریع برق-شرکت مخابرات-شبکه بهداشت و درمان/ روز جمعه 31 تیر ماه 1401 - یک ساعت قبل از خطبه های نماز جمعه مسجد جامع شهرستان شوط برپا خواهد شد.
  • پنج شنبه 30 تیر 1401 ساعت 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>