دیدار مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان آذربایجان غربی با بابازاده فرماندار شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان آذربایجان غربی با بابازاده فرماندار شهرستان شوط در محل کار دفتر فرمانداری با ایشان دیدار و گفتگو نمودند.
  • سه شنبه 31 خرداد 1401 ساعت 10:30
حل مشکل خطوط ارتباط مخابراتی روستای تیمورآباد شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:پیرو پیگیریهای بابازاده فرماندار شهرستان، عملیات خطوط ارتباطی مخابرات در روستای تیمور آباد به همت بخشدار مرکزی ،دهیار روستا و رئیس مخابرات و مشارکت شهرداران شوط و یولا گلدی؛ طی سه روز حفاری،کابل گذاری و اتصال شبکه تکمیل و در اختیار روستائیان عزیز قرار گرفت برای اجرای این طرح که شامل ؛ حفاری،کابل گذاری خاکی بطول 1100 متر اعتباری بالغ بر 2میلیارد ریال هزینه شده است.
  • سه شنبه 31 خرداد 1401 ساعت 08:07
سخنگوی اقتصادی دولت: مهار تورم اولویت‌ ستاد اقتصادی دولت است
سید «احسان خاندوزی» وزیر اقتصاد و دارایی امروز سه شنبه برای نخستین بار به عنوان سخنگوی اقتصادی دولت در نشستی با حضور خبرنگاران در ساختمان کوثر حضور یافت.
  • سه شنبه 31 خرداد 1401 ساعت 07:46
دیدار جمعی ازبانوان روستای صوفی با فرماندار شهرستان شوط در خصوص مشکل آب شرب روستا
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: در این دیدار فرماندار شوط پس از استماع مسایل و مشکلات توسط بانوان روستا در حوزه کمبود آب شرب دستور رسیدگی و پیگیری موضوع در اسرع وقت توسط آب و فاضلاب شهرستان را صادر نمود.
  • دوشنبه 30 خرداد 1401 ساعت 07:37
جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته قوه قضاییه در شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:جلسه هماهنگی گرامیداشت برنامه های هفته قوه قضاییه به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه،رییس دادگستری و روسای ادارات در محل فرمانداری برگزار شد. در ادامه جلسه برنامه های به شرح ذیل مصوب شد: 1. غبار روبی مزار شهدا همراه با زیارت عاشورا 2.دیدار های اداری 3. برگزاری میز خدمت از طرف دادگستری در نماز جمعه این هفته 4. بازدید از کارخانجات ای که نیاز به همراهی و همکاری دادگستری را دارند 5. برگزاری یادواره شهدای هفتم تیر 6. و برنامه های متعدد دیگر
  • دوشنبه 30 خرداد 1401 ساعت 07:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>