وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: همه افراد واجد شرایط یارانه دریافت می‌کنند
بنا به دستور رئیس جمهور، یارانه یک ماه همه کسانی که اعتراض خود را ثبت کرده‌اند، به حساب این افراد واریز شده و پس از بررسی و تایید استحقاق، یارانه را دریافت خواهد کرد.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 08:42
آیت‌الله رئیسی در نشست خبری سفر به آذربایجان غربی:
سفر دولت به آذربایجان غربی 157 مصوبه در حوزه‌های مختلف داشت/ ساماندهی مسیرهای قانونی تجارت، تجارت از مسیرهای غیرمتعارف را متوقف می‌کند
رئیس جمهور با اشاره به ظرفیت‌های مثال‌زدنی استان آذربایجان غربی در زمینه کشاورزی، گفت: زراعت در استان نباید با مانع مواجه باشد اما لازم است کشاورزان عزیز استان قانع شوند که الگوی کشت در این استان متناسب با شرایط اقلیمی و در جهت رفع نیازهای کشور تغییر کند.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 08:36
آیت‌الله رئیسی در نشست شورای اداری آذربایجان غربی:
حق آزمون و خطا نداریم، کارها باید متقن و عالمانه انجام شود/ کمیته مشترکی بین ایران و سه کشور همسایه در استان آذربایجان غربی برای تسهیل مراودات تشکیل شود
مهم‌ترین اولویت‌های استان آذربایجان غربی، طرح‌های توسعه‌ای در دستور کار دولت برای آبادانی و پیشرفت این استان و نیازها و چالش‌های پیش رو در توسعه استان در جلسه شورای اداری آذربایجان غربی به ریاست رئیس‌جمهور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  • شنبه 31 اردیبهشت 1401 ساعت 08:34
نماینده ویژه رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در شهرستان شوط
تمکین تمام دستگاه های دولتی به قانون اداره مناطق آزاد، بخشی از مشکلات منطقه را حل می کند / در بودجه 1401 برای توسعه زیرساخت های منطقه آزاد ماکو منابع ملی تخصیص یافته است
نماینده ویژه رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت:‌ منطقه آزاد ماکو دارای مشکلات زیرساختی و عمرانی بسیاری است و تمکین تمام دستگاه های دولتی به ماده 65 احکام دائمی برنامه توسعه کشور درخصوص اداره مناطق آزاد، بخشی از مشکلات منطقه را حل می کند.
  • جمعه 30 اردیبهشت 1401 ساعت 14:00
افتتاح مدرسه 6 کلاسه شبانه روزی دخترانه شهید عبداله پور شهرستان شوط با حض.ر نماینده ویژه رییس جمهور
همزمان با حضور نماینده ویژه رئیس جمهور و دبیرشورای عالی مناطق آزاد و ویژه در منطقه آزاد ماکو،‌ مدرسه 6 کلاسه شبانه روزی دخترانه شهید عبداله پور شهرستان شوط به بهره برداری رسید.
  • جمعه 30 اردیبهشت 1401 ساعت 12:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>