بانک مرکزی دستورالعمل تسهیلات فرزندآوری را به شبکه بانکی ابلاغ کرد
بانک مرکزی در بخشنامه ای «دستورالعمل تسهیلات فرزندآوری» را برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ کرد، بر این اساس بانک ها مکلفند حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ وصول این بخشنامه، موضوع را به واحدهای اجرایی ذیربط در سراسر کشور ابلاغ کنند.
  • چهارشنبه 31 فروردین 1401 ساعت 17:30
#وبینار
گزارش تصویری/ جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا
جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست ابراهیمی، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی و با حضور فرماندار شهرستان شوط بصورت وبینار برگزار شد
  • چهارشنبه 31 فروردین 1401 ساعت 14:30
اطلاعیه :کاهش ساعات اداری در شب های قدر
احتراما ضمن آرزوی قبولی طاعات ،عبادات و تسلیت شهادت مولی الموحدین امام علی علیه السلام ، با عنایت به فرا رسیدن شبهای قدر بمنظور بهره مندی از ثمرات معنوی آن،ساعات کاری کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان شوط در روز پنجشنبه مورخه 1401/02/01 و روز دوشنبه مورخه 1401/02/05 با دوساعت تاخیر شروع خواهد شد. روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط
  • چهارشنبه 31 فروردین 1401 ساعت 14:04
در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس شهرستان مطرح شد:
فرماندار شهرستان شوط: همه دستگاه های اجرایی در زمینه معرفی جنایت های این رژیم کودک کش رسالت و وظیفه دارند
فرماندار شهرستان شوط به اهداف روز جهانی قدس و تبیین جنایت های این رژیم اشاره کرد، افزود: همه دستگاه های مختلف در زمینه معرفی جنایت های این رژیم کودک کش رسالت و وظیفه دارند، لذا ما باید پیام این روز را با تبیین جنایت ها و برنامه هایی که این رژیم غاصب در دستور کار خود دارد، به گوش جهانیان برسانیم.
  • چهارشنبه 31 فروردین 1401 ساعت 14:00
رییس جدید دامپزشکی شهرستان شوط معرفی شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛طی مراسمی با حضور فرماندار، مدیرکل دامپزشکی استان و تعدادی از ادارات شهرستان، رییس جدید دامپزشکی شوط معرفی شد. شایان ذکر است در این مراسم از زحمات آقای اسماعیلی رییس سابق اداره دامپزشکی شوط تقدیر و آقای حسن پور بعنوان رییس دامپزشکی شوط معرفی شد.
  • چهارشنبه 31 فروردین 1401 ساعت 13:59
جشن گلریزان ویژه آزادسازی زندانیان شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط، همزمان با هفدهمین روز ماه مبارک رمضان، مراسم جشن گلریزان بمنظور جمع آوری کمک های نقدی برای حمایت و آزادی از زندانیان جرائم غیرعمد، با حضور فرماندار، امام جمعه، بخشداران، فرمانده هان نظامی و انتظامی،روحانیون شیعه و سنی، روسای ادارات، انجمن حمایت از زندانیان شهرستان و جمعی از خیرین، در محل تالار شهر شوط برگزار شد. خیرین در مراسم جشن گلریزان شهرستان شوط،مبلغ 6 میلیارد ریال به ستاد دیه شهرستان برای آزادسازی زندانیان کمک مالی کردند.
  • چهارشنبه 31 فروردین 1401 ساعت 13:55
ابراهیمی: آموزش و تحکیم بنیان خانواده ها جدی گرفته شود
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی گفت: با فراهم نمودن شرایط اقتصادی، اجتماعی و معیشتی مناسب در روستاها، می توان شاهد بازگشت روستاییان به روستاها بود.
  • سه شنبه 30 فروردین 1401 ساعت 13:53
در جلسه ستاد هماهنگی عتبات عالیات شهرستان شوط مطرح شد؛
فرماندار شوط : با برنامه ریزی در حوزه های مختلف باید زمینه ساز مشارکت آحاد مردم فراهم شود و باید تلاش شود از ظرفیت بخشداران،دهیاران، ادارات و اصناف مختلف شهرستان استفاده شود.
جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان شوط با حضور بابازاده فرماندار شهرستان شوط، حجت الاسلام والمسلمین جباری‌ امام جمعه و سایر اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد
  • سه شنبه 30 فروردین 1401 ساعت 13:49
در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوط مطرح شد:
فرماندار شوط:بر توسعه واحدهای تولیدی که بیشترین کارایی در امر اشتغال را دارند تاکید کرد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور فرماندار ، امام جمعه،رییس دادگستری و اعضای شورا با موضوع «تدوین بسته فرهنگی و عوامل عملکردی شعار سال» در دفتر امام جمعه شهرستان شوط برگزار شد.
  • سه شنبه 30 فروردین 1401 ساعت 13:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>