گزارش تصویری:
دیدار دهیار و اعضای شورای اسلامی روستاهای صوفی- قره ایاق با بابازاده سرپرست فرمانداری شوط و بررسی مسائل و مشکلات روستا
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: دهیار و اعضای شورای اسلامی روستاهای صوفی- قره ایاق با بابازاده سرپرست فرمانداری شوط و بررسی مسائل و مشکلات روستا دیدار و گفتگو نمودند.
  • پنج شنبه 30 دی 1400 ساعت 13:52
پیام تسلیت سرپرست فرمانداری شوط بمناسبت درگذشت پدر شهید والامقام اکبر معصوم زاده
بابازاده سرپرست فرمانداری شوط بمناسبت درگذشت پدر شهید والامقام اکبر معصوم زاده پیامی صادر نمود.
  • پنج شنبه 30 دی 1400 ساعت 11:10
در پی بارش برف و کولاک شدید:
راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای شهرستان شوط اطلاعیه ای صادر کرد
با اشاره به بارش برف طی شب گذشته تمام جاده‌های اصلی شهرستان با تلاش نیروهای راهداری، باز و تردد خودرو در آنها جریان دارد.
  • پنج شنبه 30 دی 1400 ساعت 11:09
در راستای بررسی مسایل و مشکلات قصابان
نشست شهردار و شورای شهر مرگنلر با بابازاده سرپرست فرمانداری شوط و بررسی مسائل و مشکلات قصابی های شهر مرگنلر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛در این جلسه بعد از بحث و تبادل نظر مقرر شد شهرداری مرگنلر با تامین ماشین حمل گوشت با همکاری شهرداری شوط و با کشتارروزانه دام ،گوشت قصابی های شهر مرگنلر تامین و در اختیار شهروندان قرار گیرد.
  • پنج شنبه 30 دی 1400 ساعت 08:14
معاون فرماندار شوط:
با توجه به شیوع موج بیماری اُمیکرون در کشور، نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در مدارس و تالارهای پذیرایی و مراکز پرتمجع به طوری جدی و مستمر انجام شود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛ جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان شوط با ریاست زمانی معاون فرماندار و با حضور اعضای این ستاد در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
  • پنج شنبه 30 دی 1400 ساعت 08:13
معاون اول رییس جمهور در جلسه ستاد تنظیم بازار عنوان کرد:
تاکید بر ضرورت هوشمند سازی شبکه توزیع و خدمات در بخش های مختلف کشور /تا پایان سال درخواست هیچ افزایش قیمتی در ستاد تنظیم بازار بررسی نخواهد شد
دکتر مخبر با تاکید بر اینکه باید اقدامات انجام شده ستاد تنظیم بازار برای فراوانی اقلام، ثبات بازار و جلوگیری از گرانی ها تا پایان سال جاری و به ویژه در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان به صورت ویژه تر ادامه یابد تا شاهد هیچگونه افزایش قیمت و گرانی در کالاهای هدف و اقلام اساسی و نیازهای مردم وجود نداشته باشد، گفت: با تلاش ها و اقدامات دولت علاوه بر تامین اقلام اساسی مورد نیاز مردم در مرحله ای هستیم که می توانیم تبدیل به صادر کننده و تامین کننده نیازهای کشورهای همسایه شویم.
  • پنج شنبه 30 دی 1400 ساعت 08:11
برگزاری جلسه قرارگاه انتظامی امام علی (ع) شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : جلسه قرارگاه انتظامی امام علی (ع) شهرستان شوط به ریاست بابازاده سرپرست فرمانداری شوط و اعضای قرارگاه در محل فرمانداری برگزار شد
  • چهارشنبه 29 دی 1400 ساعت 13:47
سرپرست فرمانداری شوط:
دهه فجر فرصت مغتنمی است برای ارایه عملکرد دستگاه های اجرایی شهرستان که اقدامات انجام گرفته در حوزه مربوطه را به اطلاع عموم مردم برسانند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر 1400 به ریاست بابازاده سرپرست فرمانداری شوط و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 29 دی 1400 ساعت 13:45
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کرد:
زمینه سرمایه گذاری شستا در استان فراهم است / تسهیلات لازم برای فعال کردن واحدهای راکد استان تامین شود
محمدصادق معتمدیان در ادامه پیگیری مطالبات ملی مردم استان در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های استان در بخش های مختلف، گفت: به دلیل عدم سرمایه گذاری مناسب شرکت های بزرگ اقتصادی در آذربایجان غربی، میزان درآمد مردم استان نسبت به میانگین کشور پایین است و این مسئله حضور جدی نهادها و شرکت های بزرگ سرمایه گذاری ملی در آذربایجان غربی را دو چندان کرده است.
  • چهارشنبه 29 دی 1400 ساعت 12:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>