در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس شهرستان مطرح شد:

فرماندار شهرستان شوط: همه دستگاه های اجرایی در زمینه معرفی جنایت های این رژیم کودک کش رسالت و وظیفه دارند

فرماندار شهرستان شوط:  همه دستگاه های اجرایی در زمینه معرفی جنایت های این رژیم کودک کش رسالت و وظیفه دارند
فرماندار شهرستان شوط به اهداف روز جهانی قدس و تبیین جنایت های این رژیم اشاره کرد، افزود: همه دستگاه های مختلف در زمینه معرفی جنایت های این رژیم کودک کش رسالت و وظیفه دارند، لذا ما باید پیام این روز را با تبیین جنایت ها و برنامه هایی که این رژیم غاصب در دستور کار خود دارد، به گوش جهانیان برسانیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس با حضور فرماندار واعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط به اهداف روز جهانی قدس و  تبیین جنایت های این رژیم اشاره کرد، افزود: همه دستگاه های مختلف در زمینه معرفی جنایت های این رژیم کودک کش رسالت و وظیفه دارند، لذا ما باید پیام این روز را با تبیین جنایت ها و برنامه هایی که این رژیم غاصب در دستور کار خود دارد، به گوش جهانیان برسانیم.

شهروز بابازاده با تاکید بر حضور اقشار مختلف مردم به ویژه نسل جوان در راهپیمایی روز جهانی قدس، یادآور شد: رسانه ها و صدا و سیما در این امر نقش مهمی دارند که امید است شاهد برگزاری با شکوه راهپیمایی روز جهانی قدس بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و دستورالعمل های ابلاغی باشیم.

وی در جهت هرچه باشکوهتر برگزار شدن راهپیمایی روزجهانی قدس در شهرستان تاکید کرد و گفت: انتخاب مسیر راهپیمایی، انتخاب مجری و شعار دهنده، فضاسازی داخل شهر جهت اطلاع رسانی همشهریان، بحث امنیتی و ترافیکی، بسیار مهم است.

فرماندارشوط در پایان به نحوه برگزاری مراسم راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و گفت: در زمینه برگزاری راهپیمایی یا تجمع ، به منظور روز جهانی قدس، شهرستان شوط تابع دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا است که متعاقبا طی اطلاعیه نحوه برگزاری آن اعلام خواهد شد.

در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس مطرح شد:

امام جمعه  شوط موضوع قدس یک موضوع بسیار مهم  در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرضه بین المللی میباشد، افزود : این راهپیمایی روز حمایت از مظلومین جهان است و از تمامی دستگاهها انتظار داریم با اطلاع رسانی دقیق و ساماندهی در این راستا، حضور پرشور مردم  را همچون سالهای گذشته فراهم نمایند.

حجت الاسلام و المسلمین جباری با اشاره به ضرورت هماهنگی همه دستگاهها و نهادها در برگزاری باشکوه روز قدس گفت: از همه اقشار جامعه به خصوص جوانان و خانواده ها دعوت می کنم تا بار دیگر شکوه و عزت مردم ولایی و روزه دار شهرستان شوط را در دفاع از مستضعفین و مقابله با استکبار جهانی را به نمایش بگذارند.

وی ایجاد نظم و آمایش سراسری شهرستان برای راهپیمایی روز قدس تهیه و تشریح شود،گفت:سازمان تبلیغات اسلامی  با همکاری ادارات متولی در راستای برگزاری هرچه بهتر مراسم روز قدس تمام تلاش شان کرده تا در زمان راهپیمایی مشکلی ایجاد نشود.