پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
شهروز بابازاده فرماندار شهرستان شوط طی پیامی سالروز افتتاح حساب 100 حضرت امام خمینی (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را به همه خدمتگزاران و مسئولان این نهاد انقلابی به ویژه مدیریت و کارکنان خدوم این نهاد در شهرستان تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط ،در متن پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 21  فروردین ماه؛ سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر افتتاح حساب شماره 100 و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نشان از آینده نگری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی داشت.

بی شک تأسیس بنیادمسکن و ایجاد فصل جدیدی از توسعه خدمات عمومی در بخش زیربنایی و مهم تأمین مسکن می باشد که امروز این مولود ارزشمند با طی نمودن مراحل تکامل خود بسترساز خدماتی ارزشمند و راهگشا بویژه در بخش تأمین مسکن نیازمندان گردیده است.

اینجانب فرا رسیدن 21 فروردین ماه، سالروز افتتاح حساب 100 امام (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و تقارن آن با ماه میهمانی خداوند را با تقدیر از تلاش ها و خدمات رییس و همکاران خدوم این نهاد در شهرستان تبریک عرض می نمایم و موفقیت روز افزون آنان در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و تحت ولایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را از درگاه ایزد منان خواستارم.

شهروز بابازاده_فرماندار شهرستان شوط