🌹پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر

🌹پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر
فرماندار شهرستان شوط بمناسبت ولادت حضرت زهرای اطهر (سلام الله علیها) با ارسال پیامی این میلاد فرخنده را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط؛ متن کامل پیام فرماندار بدین شرح است:

میلاد پربرکت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) بهانه ای است برای قدردانی از همراهان همیشگی، زنانی که در کنار نقش پراهمیت خود در خانواده دوشادوش مردان در جامعه گام برمی دارند و یک لحظه سکون و ایستایی را برخود نمی پسندند، مادرانی که شهدای راه حق و فضیلت از دامان آنان رو به سوی شهادت گام برداشتند تا پرچم عزت، شرف و مردانگی برای همیشه در اهتزاز بماند.

امام خمینی (ره) جایگاه اجتماعی و سیاسی زنان در جامعه ایران اسلامی را با نگاه بلند دین مبین اسلام به زنان تغییر داد و عرصه های وسیعی را فراهم ساخت و موجب شد تا بانوان ایران اسلامی با الهام از آموزه های فاطمی از یک بعد به عنوان محور تربیتی و مدیر فرهنگی خانواده مطرح شده و از بعد دیگر حضور فعال و سرزنده ای را در عرصه های گوناگون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی داشته باشند.

اینجانب تقارن مبارک ولادت دخت مکرم نبی گرامی اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و میلاد بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) را به تمامی مادران و بانوان سرافراز ایران، به ویژه بانوان غیور شهرستان شوط تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

حسن عبدالهی اصل- فرماندارشهرسنان شوط