نشست صمیمی روحانیون اهل تشییع و تسنن شهرستان شوط

نشست صمیمی روحانیون اهل تشییع و تسنن شهرستان شوط
دومین روز دهه مبارک فجر نشست صمیمی روحانیون اهل تشییع و تسنن شهرستان شوط با حضور فرماندار ،امام جمعه،بخشدار مرکزی،مسئول دفتر نمایندگی امور اهل سنت،فرماندهان انتظامی و سپاه و روحانیون اهل تشییع و تسنن شهرستان شوط برگزار شد.

🔴در جلسه نشست صمیمی روحانیون اهل تشییع و تسنن مطرح شد:

فرماندار شهرستان در این نشست با تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر:گفت: به برکت نظام جمهوری اسلامی امروز شاهد وحدت در سطح کشور هستیم  وآرامشی که امروز در جامعه حاکم است حاصل وحدت و همدلی می باشد و اگر قدر این انسجام و همبستگی را ندانیم در واقع ناسپاسی کرده ایم.

وی تصریح کرد: دشمنان نظام اسلامی همواره در صدد ایجاد تفرقه و جدایی روحانیت از مردم گام بر می دارند که لزوم خنثی سازی توطئه های دشمنان در گروه وحدت و یکپارچگی مردم و روحانیت است.

عبدالهی اصل خاطرنشان کرد: حفظ و حراست از انقلاب اسلامی بدون صیانت از اهداف و ارزش های والای آن امکان پذیر نیست، بنابراین مسئولان باید تشریح، تبیین و نهادینه کردن ارزش های دینی و انقلابی را سرلوحه برنامه های خود در دهه مبارک فجر قرار دهند.

فرماندار شهرستان در ادامه به تشریح اقدامات دولت تدبیر و امید در شهرستان اشاره کرد و گفت:امسال بمناسبت دهه فجر در شهرستان طرح هایی خوبی با اعتباری بالغ بر ۹۷۰ میلیارد ریال در حوزه های مختلفی از جمله آموزشی- ورزشی گازرسانی- عمران شهری و روستایی و کشاورزی و غیره افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

عبدالهی اصل  ضمن تقدیر از خدمات معنوی روحانیت معزز شهرستان، بویژه حجت‌الاسلام والمسلمین جباری، امام جمعه‌ محترم شوط و امامان جماعت گفت:خدمات روحانیت در ستاد مردمی مبارزه با ویروس کرونا و همراهی در اجرای طرح مومنانه، بر مردم شریف شهرستان پوشیده نیست، و جای تقدیر دارد.

در ادامه جلسه روحانیون اهل تشییع و تسنن به بیان مطالب ، نظرات  و مشکلات  در حوزه روحانیت پرداخته بحث و تبادل و نظر شد.
.