با ریاست فرماندار شهرستان شوط

جلسه کارگروه ستاد تسهیل ازدواج جوانان شهرستان با حضور اعضای ستاد برگزار شد.

جلسه کارگروه ستاد تسهیل ازدواج جوانان شهرستان با حضور اعضای ستاد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط، جلسه کارگروه ستاد تسهیلات ازدواج جوانان شهرستان شوط به ریاست فرماندار و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط در جلسه ستاد ازدواج آسان شهرستان اظهار داشت: فراهم نمودن زمینه برای ازدواج جوانان، اقدام مثبت اجتماعی و کاری اثرگذار در بعد اجتماعی است.

عبدالهی اصل هدف از تقویت ستاد ازدواج آسان را تسهیل در تشکیل نظام خانواده برای افراد کم بضاعت دانست و خاطر نشان ساخت: ستاد ازدواج آسان با برنامه ریزی نظام مند زمینه را برای ازدواج جوانانی که فاقد تمکن مالی اند فراهم خواهد کرد.

وی عنوان کرد:سعی خواهیم کرد با تمام امکاناتی که در توان داریم در راستای کمک به تسهیل ازدواج جوانان گام برداریم.

فرماندارشوط تاکید کرد: تمامی دستگاه‌های دولتی، نهادهای عمومی و شهرداری‌های دارای تسهیلات رفاهی، فرهنگسرا و تالار، باشگاه موظفند با هماهنگی کمیته سامان ازدواج، فضاهای مذکور را برای برگزاری جشن و مراسم ازدواج در اختیار زوج‌های واجد‌الشرایط قرار دهند.

فرماندار شهرستان شوط اظهار داشت : بحث ازدواج در کارگروه مختلف در دست بررسی می باشد تا بتوان سن ازدواج را در سطح شهرستان پائین بیاوریم و بتوانیم با کمک اعضای ستاد و خیرین زمینه ازدواج جوانانی که نیاز به مساعدت در زمینه های مخلتف برای برپایی یک جشن ساده و آسان را دارند فراهم نمائیم.