جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان شوط

جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان شوط
جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان شوط #باحضور فرماندار،امام جمعه و اعضای شورا در محل فرمانداری شوط برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط، جلسه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیش از ظهر امروز با حضور فرماندار، امام جمعه و اعضای شورا در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط با بیان اینکه سرکشی و توجه به وضعیت خانواده های شهدا جزء وظایف مسئولان است، تصریح کرد: نهضت دیدار از خانواده شهدا باید تحکیم بیشتر و استمرار یابد.

حسن عبدالهی اصل گفت: این موضوع زمانی به بهترین شکل در سطح شهرستان برگزار می شود که تعامل و همکاری خوبی در بین دستگاه های اجرایی در جهت تکریم جامعه ایثارگری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضروری بوده و بایستی مورد توجه قرار گیرد.

 امام جمعه شوط در این جلسه ضرورت انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان را یادآوری کرد و گفت: ترویج سبک زندگی شهدا بهترین و موثرترین روش زنده نگه داشتن این فرهنگ متعالی است.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: رسیدگی به مسائل و مشکلات ایثارگران و ارائه خدمات به خانواده‌های معظم شهدا از وظایف مسئولان است.

حجت‌الاسلام جباری  نیز در ادامه این جلسه تصریح کرد: خداوند شهدا را در قرآن کریم به ما شناسانده است و باید تلاش کنیم تا فرهنگ ایثار و شهادت را نهادینه‌تر از قبل در جامعه رواج دهیم چراکه همه ما مدیون شهدای هستیم؛

در ادامه جلسه اعضا نظرات و پیشنهادات خود را مطرح و مصوباتی نیز اتخاذ شد.