🔻جلسه آموزشی – توجیهی ویژه ی اعضای شعب اخذ رای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهر ستان شوط

🔻جلسه آموزشی – توجیهی ویژه ی اعضای شعب اخذ رای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  شهر ستان شوط
جلسه آموزشی – توجیهی ویژه ی اعضای شعب اخذ رای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهر ستان شوط باحضور حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط برگزار شد.

جلسه آموزشی – توجیهی ویژه ی اعضای شعب اخذ رای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  شهر ستان شوط باحضور حسن عبدالهی اصل فرماندار ،اعضای هیات اجرایی،معاون فرماندار و بخشداران و اعضای شعب اخذ رای در محل سالن ولایت شوط برگزار شد.

💢به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط:

فرماندار شهرستان شوط در جلسه آموزشی و توجیهی اعضای شعب اخذ رای انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رعایت نظم در اجرای انتخابات یکی از مهم‌ترین مولفه‌های تاثیرگزار در انتخابات است، افزود: اگر عوامل اجرایی انتخابات تابع نظم نباشند نتیجه انتخابات را دچار مشکل می‌کنند.

حسن عبدالهی اصل  تاکید کرد: اعضای شعب اخذ رای نسبت به رعایت اصل بی طرفی سلامت و اجرای دقیق قانون انتخابات در روز رای گیری اقدام نمایند و همچنین تعامل و همکاری لازم با نمایندگان  فرماندار و اعضای هیئت نظارت در روز انتخابات به منظور برگزاری هرچه باشکوهتر انتخابات سالم به عمل آورند.

وی اظهار داشت: نحوه برگزاری انتخابات در این دوره به صورت نیمه مکانیزه برگزار می‌شود و اعضای شعبه باید در روز انتخابات، یک ساعت پیش از آغاز رای گیری در حوزه‌های خود برای شروع روند برگزاری انتخابات حضور داشته باشند.

وی از نمایندگان فرماندار به عنوان محور اصلی و هماهنگ کننده در شعب اخذ رأی یاد کرد و افزود: اهتمام در اجرای قوانین و دستورالعمل های مربوط به روز انتخابات و ایجاد هماهنگی بین اعضای  شعب از عمده وظایف نمایندگان فرماندار است .

در ادامه این جلسه نیز آموزش‌های لازم در اجرای فرآیند انتخابات پیش رو و توضیحات لازم و مقصود در خصوص نرم افزار انتخابات و چگونگی پر کردن صورت جلسات از سوی کارشناس مربوطه به اعضای شعب داده شد و در ادامه  هر یک از حاضرین در جلسه نقطه نظرات خود را پیرامون وظایف خود و مسائل مربوط به انتخابات اعلام داشتند.