‍فرماندار شهرستان شوط :

برای اتمام و تکمیل واحد های تولیدی واقع در شهرک صنعتی شوط مبلغ ۳۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری توسط سرمایه گذاران صورت گرفته است.

برای اتمام و تکمیل واحد های تولیدی واقع در شهرک صنعتی شوط مبلغ ۳۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری توسط سرمایه گذاران  صورت گرفته است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در شهرک صنعتی 22 واحد تولیدی در زمینه تولیدات شیمیایی و سلولزی ،سنگی و غیره فعالیت میکنند که از این تعداد 6 واحدی تولیدی به بهره برداری رسیده و مابقی آن در حال احداث هستند.

‍فرماندار شهرستان شوط :

برای اتمام و تکمیل واحد های تولیدی واقع در شهرک صنعتی شوط مبلغ ۳۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری توسط سرمایه گذاران  صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط؛

🔹حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در شهرک صنعتی  22 واحد تولیدی در زمینه تولیدات شیمیایی و سلولزی ،سنگی و غیره فعالیت میکنند که از این تعداد 6 واحدی تولیدی به بهره برداری رسیده  و مابقی آن در حال احداث هستند.
 
🔹وی خاطر نشان کرد:برای اتمام و تکمیل واحد های تولیدی واقع در شهرک صنعتی شوط مبلغ ۳۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری توسط سرمایه گذاران  صورت گرفته که از این میزان حجم سرمایه گذاری بیش از 30 درصد برای واحد های تولیدی تسهیلات بانکی از محل اشتغال فراگیر اختصاص یافته است.

🔹فرماندار شهرستان شوط از  اجرای طرح و توسعه فاز دوم شهرک صنعتی  خبر داد و گفت : با توجه به  استقبال  خوب سرمایه گذاران از شهرک صنعتی برای سرمایه گذاری ، عملیات زیرسازی  و جدولگذاری و روشنایی معابر و غیره شهرک صنعتی با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال در حال اجرا است.