فرماندار شوط:

تجهیز و توسعه بیمارستان شهدای شوط از نیاز اساسی و خواسته جدی مردم این شهرستان می باشد

تجهیز و توسعه بیمارستان شهدای شوط از  نیاز اساسی و خواسته جدی مردم این شهرستان می باشد
شهروز بابازاده فرماندار شهرستان شوط در این دیدار در رابطه با مسائل و موضوعات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط:

فرماندار شهرستان شوط ضمن تقدیر از توجه و عنایت مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی به شهرستان شوط؛ با اشاره به اینکه مسئولان و کارکنان حوزه سلامت جایگاه ویژه‌ای در بین جامعه دارند، ابراز داشت: رفع مشکلات و چالش‌های حوزه بهداشت و درمان شهرستان شوط ، رضایتمندی هرچه بیشتر شهروندان را در پی خواهد داشت لذا فرمانداری این شهرستان نهایت همکاری و حمایت را از حوزه سلامت خواهد داشت.

شهروز بابازاده تسریع در فرآیند توسعه بیمارستان از 32 تختخوابی به 64 تختخوابی این شهرستان را نیاز اساسی و خواسته جدی مردم این شهرستان دانست و اظهار داشت: ضرورت توجه به این موضوع و با تکمیل آن، دسترسی مردم به خدمات را نسبت به گذشته تسهیل خواهد کرد.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی با اشاره به اینکه دانشگاه در خصوص رعایت حقوق بیماران با هیچ کسی تعارف ندارد، عنوان کرد: همه پزشکان موظف هستند با تمام توان و جدیت در بیمارستانهای استان مستقر بوده و نسبت به ارایه خدمات به بیماران با تمام توان تلاش نمایند.

دکتر ولیزاد به مشکلات، نارسایی ها و نیازمندیهای حوزه بهداشت و درمان شهرستان شوط اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از نیازهای اساسی و ضروری توسعه  بیمارستان شهدای شوط متناسب با نیاز و جمعیت شهرستان است.

وی افزود: وظیفه و رسالت سازمانی و انسانی همه ما حکم می‌کند که برای خدمت به مردمان شریف و سختکوش شهرستان شوط  تمام تلاش خود را به کار گیریم

در ادامه جلسه به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات در راستای توجه هرچه بیشتر به زیرساخت‌ها، امکانات و تجهیزات بهداشتی درمانی در این شهرستان  بالاخص توسعه بیمارستان شهدای شوط و بخش های ICu , CCU ,دیالیز و غیره پرداخته شد.