پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی

پیام تبریک فرماندار شهرستان شوط  به مناسبت فرا رسیدن  هفته نیروی انتظامی
حسن عبدالهی اصل فرماندار شهرستان شوط فرا رسیدن هفته ناجا را به فرمانده و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی شهرستان شوط تبریک و تهنیت گفت.

👈 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط : متن پیام به شرح ذیل است:

                                                                               بسم الله الرحمن الرحیم

هفته نیروی انتظامی، فرصت مغتنمی است تا با نمایش اقتدار همراه با عطوفت، گوشه‌ای از توانمندی‌های این نیرو را به منصه ظهور برسانیم و موجبات افزایش اعتماد و مشارکت مردم انقلابی مان فراهم آوریم؛ باشد که به دعای حضرت، ولی عصر (ع) این مهم تحقق یابد.

بی تردید نام این نیرو در تاریخ انقلاب اسلامی با شجاعت ، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی همراه است که با توکل به خداوند متعال  در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وبرقراری امنیت وآسایش مردم با تلاش وکوشش خستگی ناپذیر گام برداشته اند

اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، مراتب تشکر و قدردانی خود را از خدمات شجاعانه، حضور هوشمندانه و جانفشانی‌های فرماندهی و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در شهرستان شوط ابراز می‌نمایم. امیدوارم در سایه رهنمودهای « فرماندهی معظم کل قوا» در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی ، پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری نظم و امنیت درجامعه موفق و موید باشید .

                                                                   حسن عبدالهی اصل – فرماندار شهرستان شوط