فرماندار شوط:

طرح اقدام ملی مسکن از پروژه‌های مهمی است که به طور جدی در دست پیگیری است

طرح اقدام ملی مسکن از  پروژه‌های مهمی است که به طور جدی در دست پیگیری است
فرماندار شوط افزود: طرح اقدام ملی مسکن از پروژه‌های مهمی است که به طور جدی در دست پیگیری است و در اجرای آن همکاری دستگاه‌های اجرایی ضروری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط:

جلسه کارگروه تامین مسکن شهرستان شوط با حضور فرماندار شهرستان،معاون امور فنی و زیربنایی و مدیر امور شهرسازی سازمان منطقه آزاد ماکو و دستگاه های اجرایی مرتبط  با محوریت بررسی محل اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهر شوط بر گزار شد.

فرماندار شوط در جلسه شورای مسکن شهرستان با بیان اینکه موضوع مسکن یکی از دغدغه‌های مهم خانوارهاست، بیان کرد: باتوجه به فرصت مناسبی که برای خانه‌دار شدن اقشار کم‌درآمد توسط دولت فراهم شده که باید دستگاه‌های اجرایی شهرستان نیز نهایت همکاری را در راستای اجرایی کردن این طرح داشته باشند

شهروز بابازاده بیان کرد: در اجرایی کردن این طرح نیازمند حرکتی جدی هستیم و امیدواریم که هرچه سریعتر مشکلات پیش‌روی طرح در شهرستان برطرف شوند

وی افزود: طرح اقدام ملی مسکن از  پروژه‌های مهمی است که به طور جدی در دست پیگیری است و در اجرای آن همکاری دستگاه‌های اجرایی ضروری است.

گفتنی است در ادامه در خصوص محل اجرای طرح اقدام ملی مسکن با حضور اعضا بحث و تبادل و نظر شده و تصمیماتی در این زمینه گرفته شد.