🔻فرماندار شوط: تعامل و همکاری بین دستگاه های مختلف در کاهش وقوع جرم و بالا رفتن احساس امنیت در جامعه موثر است.

🔻فرماندار شوط: تعامل و همکاری بین دستگاه های مختلف در کاهش وقوع جرم و بالا رفتن احساس امنیت در جامعه موثر است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: رییس دادگستری و دادستان شوط با فرماندار شهرستان شوط دیدار و گفتگو نمودند.

فرماندار شوط: تعامل و همکاری بین دستگاه های مختلف در کاهش وقوع جرم و بالا رفتن احساس امنیت در جامعه موثر است.
دیدار رییس دادگستری و دادستان با فرماندار شهرستان شوط

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: رییس دادگستری و دادستان شوط با فرماندار شهرستان شوط دیدار و گفتگو نمودند.

فرماندار شهرستان شوط در این دیدار از زحمات و خدمات شایسته قضات شریف و کارکنان خدوم و زحمتکش دادگستری تقدیر نمود و بیان کـرد : امروز همدلی و تعامل بسیار خوب دستگاه قضایی با سایر ادارات، نهاد‌ها و دستگاه‌های اجرایی باعث شتاب بخشی و تسریع در توسعه و پیشرفت منطقه در حوزه‌های مختلف گردیده که بطور قطع ادامه این روند در تقویت حاکمیت قانون در سطح شهرستان و منطقه هم بسیار موثر و حائز اهمیت خواهد بود.

عبدالهی اصل در ادامه با ابراز خرسندی از هماهنگی و همدلی شکل گرفته میان تمامی دستگاه ها و ادارات شهرستان با دادگستری و دادسرا جهت حل مشکلات و خدمت به مردم، بیان داشت: دستگاه قضایی به جهت داشتن نقش اصلی در برخورد با جرائم، تخلفات و ناهنجاری های گوناگون اهمیت بسزا و قابل توجهی دارد، همچنین برای تسریع در حل برخی مسائل و مشکلات اساسی شهرستان، تعامل و همکاری بیشتر و موثرتر از گذشته این حوزه با مجموعه اجرایی و ادارات شهرستان امری ضروری است.

نماینده عالی دولت در شهرستان شوط گفت: برخورد و پیشگیری از جرم وظیفه دستگاه قضایی است و همه نهاد ها نیز باید برای کاهش جرم در جامعه تعامل و همکاری لازم را داشته باشند.

فرماندار شوط ضمن ابراز خرسندی از حضور داداستان و رییس دادگستری شهرستان، گفت:شهرستان امروز الحمدالله یک مجموعه متحد و همدل در جهت خدمت به مردم شریف است و این همدلی منجر به توفیقات خوبی شده است.

رییس دادگستری شهرستان شوط نیز در این دیدار گفت: مجموعه دادگستری و دادستانی همواره در راستای خدمت به مردم با تعامل و همدلی که توفیقاتی زیادی را برای شهرستان رقم زده است در کنار مسئولین شهرستان  بوده است .

عباس نژاد اظهار داشت : مجموعه قضائی شهرستان آمادگی دارد با تمام توان در کنار سایر مسئولین در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان نماینده عالی دولت را یاری و کمک نماید.

وی افزود: تامین امنیت جامعه باعث رونق اقتصادی می شود که دادستان با هماهنگی و نظارت توجه ویژه ای به این موضوع در شهرستان دارد.

رییس دادگستری شهرستان شوط با بیان اینکه صیانت از حقوق عامه یک امر بسیار مهم است اظهار کرد: پرونده‌های زیادی در این حوزه تاکنون تشکیل شده و موارد متعددی از تعرض به حقوق مردم به ما گزارش شده و برای آن پرونده تشکیل شده است.