چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان شوط

چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوط؛ چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان شوط با حضور فرماندار ، امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان شوط با حضور فرماندار ، امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با محوریت
_ تبیین برنامه های گرامیداشت هفته دولت
_مراسم تکریم و معارفه بخشداران بخش مرکزی و بخش قره قویون
در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان شوط برگزار شد.

فرماندار شهرستان شوط در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنربه خدمات دولت تدبیر و امید در شهرستان شوط در حوزه مختلف ازجمله : بهداشت و درمان – فضاهای آموزشی – فضاهای ورزشی – عمران شهری و روستایی – گازرسانی و غیره اشاره کرد و گفت: از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر وامید اقدامات خوبی در شهرستان انجام یافته و عنایت ویژه ای به شهرستان شوط شده است:
فرماندار شهرستان شوط در جلسه شورای اداری شهرستان شوط ضمن تقدیر و تشکر از بخشداران سابق بخش مرکزی و بخش قره قویون و توفیق و سلامتی برای بخشداران جدید؛ هدف از برگزاری مراسم تودیع ومعارفه را تقدیر از مدیران گذشته و سپردن مسئولیت خدمتگزاری به مدیر تازه نفس و جدید دانست.
حسن عبدالهی اصل گفت:مسئولیت هایی که به ما واگذار می شود یا برای آن مسئولیت ها انتخاب می شویم گذراست و باید هدف ما خدمت به مردم باشد , با وحدت و همدلی همه ادارات, نهادها و شوراهای اسلامی گام موثری برای خدمت رسانی به مردم منطقه برداریم  
فرماندار شوط در ادامه مسئله اشتغال را نیز جزء مهم ترین نیازهای شهرستان دانست و افزود: برخورداری جوانان این منطقه از هوش و استعداد، وجود ظرفیت های عظیم و منحصر به فرد در کنار نگاه ویژه دولت به این بخش می تواند زمینه ساز رونق اشتغال در شهرستان باشد.
وی با بیان اینکه رسانه ها نقش تاثیرگذاری در هدایت و روشنگری جامعه برعهده دارد، اظهار داشت: مسوولان باید با رسانه ها آنچنان که در شان آنهاست برخورد کرده و در تعامل باشند

شریف پور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: به لحاظ مدیران خوبی که در شهرستان مستقر شدند، فرماندار بومی شهرستان، همراهی و همیاری خوبی که همه مردم عزیز شهرستان و هماهنگی که بین مسئولین و شوراهای اسلامی شهرستان به وجود آمد باعث شد حرکت رو به رشد و در جهت  سازندگی برای شهرستان شوط صورت گیرد.
نماینده مردم شهرستان های ماکو- شوط – پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی افزود:امانتداری، قانون مدار بودن و پاکدستی در کنار مدیریت توانمند، ویژه گی های مهمی است که هر مسئولی در هر رده ای باید به این ویژه گی ها آراسته باشد.

امام جمعه شهرستان شوط افزود: فرمانداری شوط محوریت بسیار خوبی به عنوان نماینده عالی دولت پیدا نموده است و به عنوان آخرین قدم برای ایجاد ثبات، قدم توسعه و پیشرفت شهرستان می باشد و با تدابیر و بررسی هایی که شده باعث شد یک تیم خوبی از مدیران بومی و مسلط به مسائل و اولویت های شهرستان شوط شکل بگیرد.
وی در خصوص تکریم و معارفه بخشداران مرکزی و قره قویون افزود:این فرصت های خدمت به مردم که در اختیار هر مسئولی قرار می گیرد بهترین فرصت برای جمع کردن توشه آخرت است و همه باید آن را قدر بدانیم و هرچه بیشتر در جهت رضایت مردم از نظام اسلامی و دولت گام برداریم.

در پایان این مراسم ابراهیم زینالپور بخشدار جدید بخش قره قویون و مرتضی السان سرپرست بخشداری مرکزی شوط منصوب و از زحمات و تلاش های فراهانی بخشدار قبلی بخش مرکزی و ولی عباسی سرپرست قبلی بخشداری بخش قره قویون تقدیر شد