جشن احسان و نیکوکاری با شعار عیدی برای همه در مدار شهرستان شوط

جشن احسان و نیکوکاری  با شعار عیدی برای همه در مدار شهرستان شوط
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط همزمان با سراسر کشور، جشن احسان و نیکوکاری به صورت نمادین در مدرسه نهضت شوط با شعار عیدی برای همه با حضور مسئولان و دانش‌آموزان برگزار شد.

مدیرآموزش و پرورش شهرستان شوط در  این مراسم گفت: همه‌ساله در اسفندماه، به مناسبت فرا رسیدن سال نو، جشن نیکوکاری در سطح مدارس شهرستان برگزار می شود و امسال نیز این مراسم، به صورت نمادین درمدرسه دخترانه نهضت برگزارشد.
وی عنوان کرد: امسال نیز مانند سال‌های گذشته، مدیریت کمیته امداد شهرستان، صندوق‌هایی به منظور کمک به نیازمندان در اختیار مدارس قرار داده است تا مسئولان مدارس، با مشارکت دانش‌آموزان، اقدام به جمع‌آوری کمک‌های آن‌ها نماید.
مدیرکمیته امداد شهرستان شوط تعداد ایتام و محسنین تحت پوشش کمیته امداد را 372 نفر اعلام کرد و گفت: سعی داریم با حمایت و استقبال شهروندان، مسئولان و خیران در هفته احسان و جمع‌آوری هدایا و کمک‌های آنها، برای این افراد سبد کالای عید تهیه کنیم تا این افراد نیز همگام با دیگر اقشار عید را با شادی آغاز کنند.

محرم آقاپورگفت:بیش از 439 میلیون تومان  کمک نقدی و غیر نقدی توسط خیرین در سطح شهرستان در سال 97جمع آوری شده که نسبت به سال گذشته افزایش 100 درصدی داشتیم.