#با_حضور_معاون_فرماندار_شوط .

برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوط

برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوط
اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوط در سال ۹۹ برگزار شد

اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شوط در سال ۹۹ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوط: اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست معاون فرماندار و با حضور کلیه اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

زمانی معاون فرماندار شوط در اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان در سال ۹۹ اظهار داشت: امروز کشور درگیر مبارزه با ویروس کرونا است اما این موضوع نبایستی موجب غفلت از دیگر مسائل مهم و ضروری شود و مبارزه با مواد مخدر یکی از موضوعات مهمی است که بایستی به آن توجه ویژه شود.

معاون فرماندارشهرستان شوط بیان داشت : معضل اعتیاد یک موضوع جهانی است و با توجه به اینکه نهادها و سازمان های متعددی با این موضوع دخیل می باشند جای امید واری است که تحولات مثمر ثمری ایجاد شود و مسئولین نیزتوجه بیشتری  به مناطق آسیب پذیر شهرستان داشته باشند.

زمانی اظهار داشت: آموزش و فرهنگ سازی مهمترین راهکار مبارزه با مواد مخدر است همانطور که در موضوع ویروس کرونا اقدامات آموزشی خوبی انجام شده است، لذا ارائه آموزش های لازم و آگاه سازی عمومی در خصوص آسیب های مواد مخدر بایستی از طریق رسانه ها و فضای مجازی صورت گیرد.

وی خاطر نشان کرد: برنامه ها و اقدامات حوزه پیشگیری از آسیب های مواد مخدر با همکاری و تعامل تمامی دستگاه ها، نهادها و ادارات تحقق پیدا می کند و در این راستا بازدید و نظارت بر وضعیت اعتیاد موضوعی مهم و حائز اهمیت است که بایستی توسط ادارات متولی شهرستان شوط بصورت مستمر صورت گیرد.

سپس هریک از اعضا به بیان گزارش عملکرد اداره متبوع خود پرداخته و نکته نظرات خود را بیان نمودند.